плеј-оф

Спорт / Фудбал ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ЗАДОВОЉАН ПОСЛЕ ПОБЕДЕ У ЛУЧАНИМА: Млади се добро показали
Фудбалери Црвене звезде су оквиру четвртог кола плеј-офа Суперлиге Србије савладали Младост у Лучанима резултатом 0:1, а утиске после тријумфа изнео је шеф стручног штаба нашег тима Владан Милојевић.
Video
Спорт / Фудбал ЦРВЕНА ЗВЕЗДА САВЛАДАЛА МЛАДОСТ У ЛУЧАНИМА: Драговић јунак
Од почека утакмице фудбалери Црвене звезде имали су инцијативу, кружили око шеснаестерца Лучана, али у првом делу нису успели да пробију бедем домаћих играча.
PhotoVideo
Спорт / Фудбал ЧУКАРИЧКИ ПОБЕДИО ВОЈВОДИНУ НА "КАРАЂОРЂУ": Без Кејлеба не иде
Противнападима из ниске одбране Чукарички је победом против Војводине од 3:2 освојио три врло вредна бода у трци за европско место на табели.
Спорт / Фудбал АЛБЕРТ НАЂ ИСКРЕНО: Екипа је у нокдауну
Тренер Партизана Алберт Нађ каже да се црно-бели налазе у нокдауну.
Video
Спорт / Фудбал ТСЦ НОВОМ ПОБЕДОМ ОБЕЗБЕДИО ТРЕЋЕ МЕСТО: Тополчани за 15 минута завршили посао
Само 15 минута је било потребно Тополчанима да заврше посао  и да забележе још једну победу, која им гарантује треће место на крају такмичења у Суперлиги.
PhotoVideo
Спорт / Фудбал (УЖИВО) СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина - Чукарички 2:3 (ФОТО и ВИДЕО)
Фудбалери Чукаричког победили су на "Карађорђу" екипу Војводине са 3:2 у 34. колу Суперлиге Србије.
Спорт / Фудбал ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ПРЕД ДУЕЛ СА ЕКИПОМ МЛАДОСТИ: Имамо нове циљеве, нема опуштања
Тренер Црвене звезде Владан Милојевић изјавио је да његов тим очекује тежак меч против Младости и позвао је навијаче да дођу у великом броју на дуел са тимом из Лучана.
Спорт / Ватерполо ДРУГЕ УТАКМИЦЕ ПОЛУФИНАЛА ПЛЕЈ ОФА Суперлиге за ватерполисте
У среду ће бити одиграни реванш мечеви полуфинала Супер лиге за пласман од првог до четвртог односно петог до осмог места.
Спорт / Фудбал АЛБЕРТ НАЂ ПРЕД ГОСТОВАЊЕ НАПРЕТКУ: Нисам прижељкивао такав деби
Пет пораза у низу, фудбалери Партризана одавно нису имали тако лошу серију. У среду од 16 часова очекује их ново гостовање у плеј-офу Суперлиге, а противник је Напредак из Крушевца.
Спорт / Фудбал У СРЕДУ НА „КАРАЂОРЂУ“, У 34. КОЛУ СУПЕРЛИГЕ, ВОЈВОДИНА ДОЧЕКУЈЕ ЧУКАРИЧКИ: Корак по корак, до циља
Пред фудбалерима Војводине у среду је ново искушење, нови дерби и јединствена прилика да у сусрету са директним ривалом на европском путу потврди пролећни утисак о колективу достојном респекта поштовалаца фудбалских вредности у Србији.