OLUJNI VETAR u ovim delovima zemlje, uveče KIŠA; Evo kad stiže razvedravanje i kakvo nas vreme očekuje narednih dana
Ujutru ponegde slab mraz, a u Timočkoj Krajini, jugu i jugozapadu zemlje magla ili niska oblačnost koja može da se zadrži duže tokom prepodneva, u ostalim krajevima biće malo do umereno oblačno vreme.
Tokom dana postepeno povećanje oblačnosti sa zapada uz prolaznu kišu.
Vetar umeren i jak, na jugu Banata i sa udarima olujne jačine, južni i jugoistočni.
Najniža temperatura od -4 do 4 stepena, a najviša od 5 stepeni na istoku i jugoistoku do 14 na zapadu Srbije.
U četvrtak će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, a slaba kiša se očekuje na severu i jugu Srbije.
U petak i za vikend uslediće pretežno oblačno vreme, mestimično s kišom, u planinskim predelima i sa snegom uz postepeni pad temperature.
Početkom naredne sedmice očekuje se prestanak padavina i razvedravanje. Jugoistočni vetar će od subote ponovo biti u pojačanju.