ОЛУЈНИ ВЕТАР у овим деловима земље, увече КИША; Ево кад стиже разведравање и какво нас време очекује наредних дана
Ујутру понегде слаб мраз, а у Тимочкој Крајини, југу и југозападу земље магла или ниска облачност која може да се задржи дуже током преподнева, у осталим крајевима биће мало до умерено облачно време.
Током дана постепено повећање облачности са запада уз пролазну кишу.
Ветар умерен и јак, на југу Баната и са ударима олујне јачине, јужни и југоисточни.
Најнижа температура од -4 до 4 степена, а највиша од 5 степени на истоку и југоистоку до 14 на западу Србије.
У четвртак ће бити променљиво облачно време са сунчаним интервалима, а слаба киша се очекује на северу и југу Србије.
У петак и за викенд уследиће претежно облачно време, местимично с кишом, у планинским пределима и са снегом уз постепени пад температуре.
Почетком наредне седмице очекује се престанак падавина и разведравање. Југоисточни ветар ће од суботе поново бити у појачању.