Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

ARIJANA: ”MOLIM VAS, POMOZITE NAM, DA IH PRONAĐEMO”

IMOVINA SINIŠE MIHAJLOVIĆ JE BILA I RANIJE META LOPOVA, ALI OVI SU BILI FER ”Nismo znali da su tvoja. Evo, zamenili smo staklo...”

29.05.2026. 16:25 17:34
Piše:
Izvor:
Dnevnik/Blic.rs
Дневник/Архива
Foto: Dnevnik/Arhiva

Siniša Mihajlović je bio na meti lopova kada je igrao za Zvezdu, tada se desila neverovatna stvar.

Čitava Srbija uznemirena je posle vesti da je porodična kuća Siniše Mihajlovića u Sremskoj Kamenici bila meta besramnih lopova. 

Dvojica maskiranih kriminalaca upala su u kuću koju je Siniša izgradio, a u kojoj sada živi njegova majka Viktorija.

Lopovi su upali u kuću usred noći između 02 i 03 ujutru, kada je Viktorija Mihajlović, koja ima više od 80 godina spavala.

Oni su je prema našim nezvaničnim informacijama omamili u snu, a ujutru je tek videla da je bila meta lopova.

Osim što su iz kuće izneli novac i vredan nakit, odneli su i brojne rekvizite i uspomene na Mihu koje nemaju cenu za njegovu porodicu, što je izuzetno potreslo sve članove Mihine familije i nadaju se da će policija pronaći lopove i vratiti ukradene svari.

Oglasila se Arijana: "Pomozite nam..."

Povodom nemilog događaja oglasila se i Sinišina supruga Arijana Mihajlović. Ona je putem društvenih mreža uputila apel javnosti i zamolila sve koji imaju bilo kakvu informaciju da pomognu u identifikaciji počinilaca.

- Molimo vas, pomozite nam da ih pronađemo! – poručila je Arijana.

Slučaj je odmah prijavljen nadležnim organima, a sigurnosne kamere zabeležile su ceo događaj. Policija u Novom Sadu, koja je nadležna za područje Petrovaradina, intenzivno radi na rasvetljavanju pljačke i pronalaženju odgovornih.

Vest je izazvala brojne reakcije u Srbiji i regionu, posebno među poštovaocima lika i dela Siniše Mihajlovića, čije ime i dalje zauzima posebno mesto u svetu fudbala.

Instagram/ariannamihajlovic
Foto: Instagram/ariannamihajlovic

Telegraf.rs

Javnost u Srbiji zgrožena je da je iko mogao da napadne dom Siniše Mihajlovića posle svega što je uradio za Srbiju i posle svega što je prošao dok se borio sa leukemijom i kroz kakve je muke prošla njegova porodica. To što su ukrali rekvizite, govori i da znaju čiju su kuću napali i verovatno su to dobro isplanirali.

Zanimljivo je da je Siniša Mihajlović bio na meti napada pre 36 godina, kada je igrao za Zvezdu i bio jedan od najpopularnijih sportista u državi. Bio je miljenik navijača Zvezde, ali ga to nije spasilo od lopova.

Mihajloviću je ukraden automobil BMW koji je vozio, a nakon pljačke se požalio novinarima.

Дневник/Архива
Foto: Dnevnik/Arhiva

Kada su sve novine brujale o tome, a lopovi videli da je zapravo automobil koji su ukrali u vlasništvu Siniše Mihajlovića, odlučili su se na neverovatan potez.

- Jednom su mi ukrali automobil. Vozio sam tada BMW. Dao sam intervju u kojem sam ispričao šta se dogodilo. Dva dana kasnije, čujem zvono na vratima. Pogledam kroz špijunku, ne poznajem ljude. Otvorim, a jedan od njih kaže: "Siniša, izvini… izvoli ključeve". Pružaju mi ključ i dodaju: "Videli smo da su ti ukrali kola. Nismo znali da su tvoja. Evo, zamenili smo staklo, napunili smo pun rezervoar i vraćamo ti auto. "Pogledam kroz prozor, kad ono stvarno moj BMW". Parkiran ispred zgrade, kao nov. To je bilo to vreme… - prisetio se Siniša Mihajlović.

Istina, to je bilo neko drugo vreme, kada su čak i lopovi znali za moral.

Telegraf.rs

Izvor:
Dnevnik/Blic.rs
Piše:
Pošaljite komentar