Nakon stravičnog sudara na Novom Beogradu
(VIDEO) Građani palili sveće i ostavljali cveće POLICAJCI SE OPROSTILI OD TRAGIČNO STRADALOG KOLEGE U smrt otišao sa suprugom i sinom
Na raskrsnici ulica Heroja sa Košara i Omladinskih brigada na Novom Beogradu, danas su se okupili pripadnici saobraćajne policije kako bi odali počast kolegi Bojanu Živkoviću.
U tišini, bez govora i pompe, stajali su na mestu koje je prošle nedelje postalo simbol nezamislive tragedije.
Građani su prilazili, palili sveće i ostavljali cveće, dok su Bojanove kolege u tišini — sa pogledom ka mestu gde je život jedne porodice brutalno prekinut.
Nesreća se, podseća Pink, dogodila kada je osumnjičeni, pod dejstvom alkohola, prošao na crveno svetlo i velikom brzinom udario u vozilo porodice Živković.
Od siline udarca, svi članovi porodice su preminuli na licu mesta. Javnost je potresena, a društvene mreže preplavljene porukama tuge i pozivima na najstrožu kaznu za vozača koji je izazvao tragediju.