„IZ NOVOG SADA – PODBARA UZ PREDSEDNIKA“ Grupa Novosađana stigla na skup u Beogradu
27.06.2026.
17:11
17:34
Komentari (0)
Grupa građana iz novosadskog naselja Podbara doputovala je danas u Beograd kako bi prisustvovala skupu i pružila podršku predsedniku Srbije.