„ИЗ НОВОГ САДА – ПОДБАРА УЗ ПРЕДСЕДНИКА“ Група Новосађана стигла на скуп у Београду
27.06.2026.
17:11
17:34
Коментари (0)
Група грађана из новосадског насеља Подбара допутовала је данас у Београд како би присуствовала скупу и пружила подршку председнику Србије.