„ИЗ НОВОГ САДА – ПОДБАРА УЗ ПРЕДСЕДНИКА“ Група Новосађана стигла на скуп у Београду
27.06.2026.
17:11
17:34
Коментари (0)
Група грађана из новосадског насеља Подбара допутовала је данас у Београд како би присуствовала скупу и пружила подршку председнику Србије.
Окупљени су прошли улицама престонице носећи велики транспарент са натписом „Из Новог Сада – Подбара уз председника“, истичући на тај начин одакле долазе и коме пружају подршку.
Дошли смо из Новог Сада, с Подбаре, да подржимо нашег председника, мислим да смо показали нашу снагу и да је овде дошао велики број младих људи, можете да видите колика колона, река људи се спушта у Београд, рекла је једна од учесница скупа са новосадске Подбаре.
Очекује се да се придруже великом броју грађана који су се окупили у центру Београда поводом данашњег скупа.