„IZ NOVOG SADA – PODBARA UZ PREDSEDNIKA“ Grupa Novosađana stigla na skup u Beogradu
27.06.2026.
17:11
17:34
Komentari (0)
Grupa građana iz novosadskog naselja Podbara doputovala je danas u Beograd kako bi prisustvovala skupu i pružila podršku predsedniku Srbije.
Okupljeni su prošli ulicama prestonice noseći veliki transparent sa natpisom „Iz Novog Sada – Podbara uz predsednika“, ističući na taj način odakle dolaze i kome pružaju podršku.
Došli smo iz Novog Sada, s Podbare, da podržimo našeg predsednika, mislim da smo pokazali našu snagu i da je ovde došao veliki broj mladih ljudi, možete da vidite kolika kolona, reka ljudi se spušta u Beograd, rekla je jedna od učesnica skupa sa novosadske Podbare.
Očekuje se da se pridruže velikom broju građana koji su se okupili u centru Beograda povodom današnjeg skupa.