(VIDEO) PEŠICE NA SKUP U BEOGRADU 27. JUNA: Novosađani stigli u Inđiju, građani im priredili topao doček uz osveženje i vatromet
25.06.2026.
20:40
21:02
Komentari (0)
INĐIJA: Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup zakazan za subotu, 27. jun, uspešno su stigli do Inđije, čime su završili prvu veliku deonicu svog puta.
U Inđiji, učesnike ovog marša dočekao je veliki broj građana uz aplauz, pesmu i vatromet.
Pristalice SNS i građani koji su jutros u 8 krenuli iz Petrovaradina ka Beogradu dočekani su u Inđiji na Trgu slobode.
Pored obezbeđenog osveženja, hrane i voća koji su im dobrodošli nakon višečasovnog pešačenja, građani su Novosađanima pružili podršku da istraju u svom cilju.
Novosađani će provesti noć i odmoriti se u Inđiji, a već sutra ujutru nastavljaju svoj pešački put ka Beogradu.