(ВИДЕО) ПЕШИЦЕ НА СКУП У БЕОГРАДУ 27. ЈУНА: Новосађани стигли у Инђију, грађани им приредили топао дочек уз освежење и ватромет
25.06.2026.
20:40
21:02
Коментари (0)
ИНЂИЈА: Новосађани који су јутрос пешице кренули ка Београду на скуп заказан за суботу, 27. јун, успешно су стигли до Инђије, чиме су завршили прву велику деоницу свог пута.
У Инђији, учеснике овог марша дочекао је велики број грађана уз аплауз, песму и ватромет.
Присталице СНС и грађани који су јутрос у 8 кренули из Петроварадина ка Београду дочекани су у Инђији на Тргу слободе.
Поред обезбеђеног освежења, хране и воћа који су им добродошли након вишечасовног пешачења, грађани су Новосађанима пружили подршку да истрају у свом циљу.
Новосађани ће провести ноћ и одморити се у Инђији, а већ сутра ујутру настављају свој пешачки пут ка Београду.