(ВИДЕО) ПЕШИЦЕ НА СКУП У БЕОГРАДУ 27. ЈУНА: Новосађани стигли у Инђију, грађани им приредили топао дочек уз освежење и ватромет
25.06.2026.
20:40
21:02
Коментари (0)
ИНЂИЈА: Новосађани који су јутрос пешице кренули ка Београду на скуп заказан за суботу, 27. јун, успешно су стигли до Инђије, чиме су завршили прву велику деоницу свог пута.