(VIDEO) PEŠICE NA SKUP U BEOGRADU 27. JUNA: Novosađani stigli u Inđiju, građani im priredili topao doček uz osveženje i vatromet
25.06.2026.
20:40
21:02
Komentari (0)
INĐIJA: Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup zakazan za subotu, 27. jun, uspešno su stigli do Inđije, čime su završili prvu veliku deonicu svog puta.