МФЛ Бачка Топола – Врбас – Бечеј: Сигурни Змајевчани

Обилић - Јединство 4:0 (3:0)
fudbalska lopta

ЗМАЈЕВО: Игралиште у спортском центру, гледалаца око 100, судија: Ердељан (Бачко Градиште), Стрелци: Дабић у 28. Марчетић у 30. Кобиларов у 42. и  Штефек у 73. минуту. Жути картон: Немет (Јединство).

ОБИЛИЋ: Вучетић, Кнежевић (Вучинић), Штефек, Топали (Ћирић), Стојановић (Хевер), Буквић, Дабић, Кобиларов, Марчетић, Живојнов, Калајџија.

ЈЕДИНСТВО: Ибишај, Гаврић, Немет, Станојев, Тобџић, Расими, Анђелковић (Хегедиш), Јанковић, Златић, Јовичић.

Чврста гости из Бачког Петровог Села су у првих 28 минута намучили су Змајевчане који су пружили квалитетну конструктивну игру После гола Дабића домаћи су потпуно преузели иницијативу а искусном Марчетићу је само два минута требало да повећа разлику. Гости су до краја играли чврсто али им Змајевчани одлично постављеном стратегијом нису дозволили да развију игру.

У финишу меча Змајевчани су могли постићи још неколико погодака, али је одлични голман гостију Ибишај зауставио неколико врло тешких удараца.

Л. Киш

Слобода - Победа 4:0, Будућност - Томиславци 2:1, Младост Радост - Младост (Р) 6:1, Обилић - Јединство 4:0. Слободан је био Еђшег.

1. Младост Р.     11     9      0      2      53:6  27

2. Обилић           11     9      0      2      29:14        27

3. Будућност      11     7      2      2      22:14        23

4. Томиславци    11     6      1      4      23:7  19

5. Еђшег             10     4      1      5      20:18        13

6. Јединство      10     4      1      5      18:22        13

7. Младост (Р)    11     3      0      8      16:37        9

8. Слобода          10     1      2      7      10:40        5