Спорт - Фудбал

Саиграчи честитају Марку Полетановићу на сјајном поготку у 53. минуту (фото: Ф.
Нед, 21. Сеп. 2014. - 19:44h | sava.savic
Сваки иоле пасиониранији кладионичар тешко да је пропустио да меч између Војводине и Спартака (5:2) одигра на мали број голова “од нула до два”, јер су све четири лањске утакмице између ових ривала биле у том домену (једном 1:1, три победе Воше од по 1:0).
Нед, 21. Сеп. 2014. - 18:39h | sava.savic
У шестом колу Српске лиге – група Војводина у фудбалу најубедљивију победу остварила је ЧСК пивара, од гостију је славио само Цемент, док су три утакмице завршене без победника
Нед, 21. Сеп. 2014. - 18:18h | sava.savic
У шестом колу Јелен суперлиге Србије од гостујућих тимова по бод су освојили Напредак и Доњи Срем, док је цео плен узео једино Партизан.
Нед, 21. Сеп. 2014. - 18:12h | sava.savic
Раднички 1923. - Партизан 0:3 (0:2). - КРАГУЈЕВАЦ: Стадион "Чика Дача", гледалаца 3000, судија: Вујовић (Нови Сад), стрелци: Шкулетић у 11. и 18. и С. Илић у 89. минуту. Жути картони: Ковачевић, Сотировић (Раднички), Н. Петровић, Дринчић (Партизан).
Марко Шћеповић
Нед, 21. Сеп. 2014. - 17:17h | sava.savic
Српски нападач Марко Шћеповић постигао је два гола у поразу Мајорке од Осасуне 6:4 у петом колу шпанске Сегунде. Његовим головима Мајорка је водила са 3:1 до 58. минута.
Милорад Косановић (Фото: МН Прес)
Нед, 21. Сеп. 2014. - 16:41h | sava.savic
Искусни фудбалски тренер из Новог Сада Милорад Косановић постављен је за шефа стручног штаба Новог Пазара, речено је радију Сто плус у том суперлигашу.
Суб, 20. Сеп. 2014. - 21:50h | sava.savic
Новосађани остварили најубедљивију победу у суботњих седам утакмица. – У недељу у Крагујевцу домаћи Раднички дочекује Партизан (16). - Следеће коло играће се 28. септембра.
Мијат Гаћиновић маказицама шутира на гол Спартака (Фото: Ф. Бакић)
Суб, 20. Сеп. 2014. - 21:44h | sava.savic
Војводина - Спартак 5:2 (2:0). - НОВИ САД: Стадион "Карађорђе", гледалца 1000, судија: Д. Димитријевић (Лозница), стрелци: Аливодић у 17. Гаћиновић у 21. Полетановић у 53. Веселиновић у 64. и 88. за Војводину, Торбица у 76. и Максимовић у 87. минуту за Спартак.
Пет, 19. Сеп. 2014. - 23:52h | sava.savic
Много буре донео је Звездин реми у Крушевцу, а одговор на питање да ли је реч о тренутку слабости или паду форме екипе која је доживела промене у односу на старт првенства, биће познат у суботу након дуела са Новим Пазром (18).
Петар Курћубић (Фото: Клупски сајт)
Пет, 19. Сеп. 2014. - 23:49h | sava.savic
Фудбалери Спартака одлично су стартовали у овој сезони, посебно у одбрани играју на високом нивоу. Голман Будимир Јањошевић на пет утакмица само је једном вадио лопту из мреже, на Маракани против Звезде.