Спорт - Фудбал

Карим Бензема срушио Баварце
Сре, 23. Апр. 2014. - 22:58h | sava.savic
Реал – Бајерн 1:0 (1:0). - МАДРИД: Стадион Сантјаго Бернабеу, гледалаца 93.000, судија: Веб (Енглеска), стрелац: Бензема у 19. минуту. Жути картон: Иско (Реал).
Срђан Бабић на мечу с ОФК Београдом	(Фото: Ф. Бакић)
Сре, 23. Апр. 2014. - 22:00h | sava.savic
После победе над ОФК Београдом (2:0), фудбалери Војводине потпуно су се приближили трећем месту на табели и од њега деле их само бод предности који тренутно има Чукарички и боља гол-разлика која је на страни Јагодине. Новосађани не крију да им је циљ да освоје трећу позицију која им гарантује излазак у Европу.
Сре, 23. Апр. 2014. - 20:39h | sava.savic
СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Фрушкогорац - Шајкаш 1908 2:2, БАНОШТОР: Пролетер - Сириг 1:1, ЛЕДИНЦИ: Виноградар - Софекс 3:3, СТЕПАНОВИЋЕВО: Омладинац - Славија 1:3, ЧЕРЕВИЋ: Сремац - Сусек 0:3, БУКОВАЦ: Фрушкогорски партизан - Железничар 1:2, ЧЕНЕЈ: Ченеј - Футог 1:4, КИСАЧ: Татра - Динамо 2:2, БЕГЕЧ: Бачка - Борац 4:3.
Фудбалери Јувентуса елиминисали су Олимпик из Лиона
Сре, 23. Апр. 2014. - 20:17h | sava.savic
У полуфиналним мечевима Лиге Европе данас од 21.05 састаће се Бенфика - Јувентус и у шпанском дербију Севиља – Валенсија. Реванш мечеви заказани су за недељу дана у Торину и Валенсији, а победници из ових дуела поново ће се наћи у Торину, где се 14. маја игра финални меч.
Зоран Лаковић (фото: новости.рс)
Сре, 23. Апр. 2014. - 19:42h | sava.savic
Генерални секретар ФСС Зоран Лаковић присуствовао је састанку у седишту УЕФА око проблема са лиценцом Црвене звезде заједно са челницима црвено-белих.
Раул Гарсија (Атлетико) у дуелу са Оби Микелом (Челзи)
Сре, 23. Апр. 2014. - 00:20h | sava.savic
Атлетико Мадрид – Челси 0:0. – У данашњој, другој полуфиналној утакмици, састају се у Мадриду Реал и Бајерн из Минхена. - Реванши ће се играти за 14 дана
Саша Стојановић и Александар Ковачевић у дуелу
Уто, 22. Апр. 2014. - 20:42h | sava.savic
Црвена звезда - Раднички (Н) 2:0 (0:0). - БЕОГРАД: Стадион Црвене звезде, гледалаца 16.230, судија: Сантрач (Павлиш), стрелци: Ракић у 49. и Мрђа у 74. минуту. Жути картони: Ћулум, Костић (Раднички).
Фудбалери Младости из Павловаца
Уто, 22. Апр. 2014. - 20:37h | sava.savic
Фрушкогорац - ОФК Краљевци 2:1 (1:0). - МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума).
Дуел Ненада Гаврића и Владимира Волкова
Уто, 22. Апр. 2014. - 20:27h | sava.savic
Напредак - Партизан 2:0 (1:0). - КРУШЕВАЦ: Стадион Младост, гледалаца 8.000, судија: Анђеловски (Качарево), стрелци: Видаковић у 31. Гаврић у 73. минуту. Жути картони: Јањичић, Милошевић, Мићић, Гаврић, Миланковић (Напредак), Илић (Партизан).
Сергеј Милинковић-Савић (лево) у дуелу с одбраном романтичара	(Фото: Ф. Бакић)
Уто, 22. Апр. 2014. - 20:13h | sava.savic
Војводина - ОФК Београд 2:0 (0:0). - НОВИ САД: Стадион “Карађорђе”, гледалаца: 1.500, судија: Грујић (Ниш). Стрелци: Стојановић у 60. и Милинковић-Савић у 65. минуту.