Спорт - Фудбал

Сре, 16. Апр. 2014. - 22:06h | nada.jaukovic-djivuljskij
Сента - ЧСК Пивара 1:3 (0:2); СЕНТА: Градски стадион у Народној башти, гледалаца 300. Судија: А. Михајловић (Зрењанин). Стрелци: Матић у 56. за Сенту, а Вукановић у 30, Тепић у 36. и Павков у 80. минуту за ЧСК Пивару. Жути картони: Матић (Сента), Слијепчевић, Илић, Балиновић и Вукановић (ЧСК Пивара).
Моменат с утакмице између Црвене звезде и Индекса
Сре, 16. Апр. 2014. - 22:04h | nada.jaukovic-djivuljskij
Црвена звезда - Индекс 1:0 (0:0); НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде, гледалца 50, судија: Кеyа (Нови Сад), стрелац: Зечевић у 68. минуту (из пенала). Жути картони: Арсенијевић, Добрињац (Црвена звезда), Браћ, Новак и Илић (Индекс).
Сре, 16. Апр. 2014. - 21:22h | aleksandar.grubesa
Шпанија – Србија 4:0 (2:0)
Милко Новаковић
Сре, 16. Апр. 2014. - 21:00h | nada.jaukovic-djivuljskij
Јесенас је Слобода Поинт зауставила налет фудбалера Војводине ка самом врху на табели Јелен Суперлиге и остварила, потпуно неочекивано, тријумф на стадиону „Карађорђе“. Гости су тада, славили резултатом 2:1.
Милош Нинковић (десно) у акцији
Сре, 16. Апр. 2014. - 20:55h | nada.jaukovic-djivuljskij
Серија фудбалера Црвене звезде од 13 везаних победа у првенству биће на великом испиту у Новом Пазару. Црвено- бели одлазе на ноге тиму који на свом буњишту не зна за пораз.
Саша Илић, капитен Партизана
Сре, 16. Апр. 2014. - 20:54h | nada.jaukovic-djivuljskij
Фудбалери Партизана у серији тешких мечева дочекују одличну Јагодину. Биће то дерби 24. кола Јелен суперлиге у којем се састају другопласирана и четвртопласирана екипа.
Адем Љајић
Сре, 16. Апр. 2014. - 13:53h | sava.savic
РИМ: Фудбалер Роме Адем Љајић рекао је да размишља о одласку из клуба на крају сезоне, али да ће коначно одлуку донети у договору са Управом...
Зоран  Његуш
Сре, 16. Апр. 2014. - 13:18h | sava.savic
НОВИ ПАЗАР: Тренер Новог Пазара Зоран Његуш рекао је да изузетно поштује Црвену звезду, о чијој форми најбоље говори серија од 13 узастопних победа, али да ће његов тим учинити све да остане непоражен у дербију Суперлиге.
Немања Пејчиновић
Сре, 16. Апр. 2014. - 11:48h | sava.savic
ПАРИЗ: Италијански фудбалски прволигаш Сампдорија, на чијој клупи седи Синиша Михајловић, покушаће на лето да ангажује српског дефанзивца из Нице Немању Пејчиновића,
Омладинац Ненад Кочовић
Уто, 15. Апр. 2014. - 22:22h | aleksandar.grubesa
После пораза од екипе Рада на свом терену, пред фудбалерима Војводине је још једна веома тешка првенствена утакмица. Сутра гостују на врућем терену у Ужицу, где ће му домаћин бити екипа Слободе која је јесенас изненадила црвено-беле на „Карађорђу“.