Спорт - Фудбал

Сре, 22. Окт. 2014. - 23:03h | sava.savic
Фудбалери мадридског Реала и Борусије Дортмунд су као гости освојили бодове у утакмицама 3. кола Лиге шампиона. Мадриђани су у дербију Б групе победили Ливерпул на Енфилду 3:0, док је Борусија у Истанбулу такође без проблема тријумфовала против Галатасараја (4:0) у оквиру групе Д.
Сре, 22. Окт. 2014. - 22:29h | sava.savic
На програму 23 меча. - У среду одиграна једна утакмица: Легија из варшаве победила као гост Металист у Харкову 1:0 (1:0), а стрелац био Ондреј Дуда у 28. минуту
Издржао казну: Петар Шкулетић
Сре, 22. Окт. 2014. - 21:34h | sava.savic
После победе у 147. ,,вечитом дербију“ фудбалери Партизана прижељкују још једну – ништа мање важну. Црно-бели у трећем колу Лиге Европе дочекују Бешикташ, у мечу у којем морају да славе уколико желе да сачувају шансе за пролаз у другу рунду.
Судија је после судара Новаковића и Божића (лежи) показао на  белу тачку (Фото:Ј
Сре, 22. Окт. 2014. - 18:59h | sava.savic
Киша је минулог дана охладила емоције последње првенствене утакмице у Чачку, коју је Војводина ремизирала против домаћина, али је Управни одбор клуба, након темељне анализе, одлучио да упути званичан допис Судијској комисији Фудбалског савеза Србије
Сре, 22. Окт. 2014. - 18:12h | sava.savic
Уз много стрпењи и са притајеном надом очекујемо вести из Ниона, где ће у четвртак 23. октобра Дисциплинска комисија УЕФА изрећи санкције због прекида квалфикационог дуела за пласман на ЕП између Србије и Албаније. Скандалозна дешавање у Хумској имају свој “ехо” у читавој Европи,
Стивен Џерард постиже гол с пенала у мечу између Ливерпула и Реала пре шест годи
Уто, 21. Окт. 2014. - 21:10h | vladimir.crnjanski
Најзанимљивији меч другог дана трећег кола Лиге фудбалских шампиона игра се на Енфилду, где Ливерпул дочекује браниоца титуле, екипу Реала. Мадриђани силно желе да се реванширају Ливерпулу за нокаут у последњем одмеравању снага.
Саша Илић
Уто, 21. Окт. 2014. - 21:02h | vladimir.crnjanski
Сутрашњи меч трећег кола Лиге Европе између Партизана и Бешикташа је од огромног значаја за наштим. Од исхода овога дуела ће умногоме зависти судбина црно-белих у утешном Уефином такмичењу.
Јединствени пројекат никог није оставио равнодушним  Фото: Н. Стојановић
Уто, 21. Окт. 2014. - 20:37h | jovan.radosavljevic
Фудбалски клуб Војводина је у склопу прославе 100 година, у сарадњи са навијачима, успешно реализовао оригиналан пројекат са циљем уређења стадиона “Карађорђе”.
Фудбалери Зеке Буљубаше
Уто, 21. Окт. 2014. - 18:59h | vladimir.crnjanski
БЕЛЕГИШ: Стадион Подунавца, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица).Стрелци: Градић у 13, Стефановић у 35.и 45. (оба из пенала) и Гавриловић у 75.минуту за Хајдук Подунавац, Радановић у 18. (из пенала ) за Напредак.Жути картони:
Фудбалери Митроса из Сремске Митровице
Уто, 21. Окт. 2014. - 18:45h | vladimir.crnjanski
СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Трећаковић (Сремска Митровица).Стрелци: Вукотић у 84. и Вученовић у 87. минуту. Жути картони: Вујевић (Митрос), Станојевић, Милановић, Недељковић (Слобода).