Спорт - Фудбал

Гаћиновић постиже други гол (Фото: Ф. Бакић)
Суб, 25. Окт. 2014. - 22:38h | vladimir.crnjanski
Војводина – Вождовац 3:0 (2:0); НОВИ САД: Стадион „Карађорђе”, гледалаца 2.000, судија: Милићевић (Ивањица). Стрелци: Веселиновић у 30. (из пенала), Гаћиновић у 38. и Луковић у 53. минуту. Жути картони: Пушкарић, Гаћиновић (Војводина), а Бељић (Вождовац).
Славље Хамеса Родригеза и Кристијана Роналда
Суб, 25. Окт. 2014. - 21:49h | vladimir.crnjanski
Реал – Барселона 3:1 (1:1);МАДРИД: Стадион Винсенте Калдерон, гледалаца 90.000, судија: стрелци: Роналдо у 35, Пепе у 51. и Бензема у 61. за Реал, а Нејмар у 4. минуту за Барселону. РЕАЛ: Касиљас, Карвахал, Рамос, Пепе, Марсело, Крос, Модрић, Иско, Родригез, Роналдо, Бензема.
Дуел Мор Абубакарија и Ђорђа Ракића
Суб, 25. Окт. 2014. - 21:46h | vladimir.crnjanski
Црвена звезда – Доњи Срем 1:0 (1:0); БЕОГРАД: Стадион Црвене звезде, гледалаца 7.000, судија: Ђокић (Ужице). Стрелци: Печник у 34. (из пенала). Жути картони: Катаи (Црвена звезда), а Станисављевић, Прљевић, Абубакари (Доњи Срем).
Пет, 24. Окт. 2014. - 23:49h | sava.savic
Партизан је у трећем колу групне фазе Лиге Европе доживео највећи евро-пораз на свом терену у историји, декласиран је од Бешикташа са 0:4 (0:2). Тиме су црно-бели практично испали из трке за прва два места која воде даље, а чему су се после меча са Тотенхемом потајно надали.
Пет, 24. Окт. 2014. - 23:39h | sava.savic
Увек је неугодан пораз у дербију, пре свега због неминовног психолошког пада екипе. Свесни су те чињенице на Маракани, али и спремни да се врате на победнички колосек у дуелу са Доњим Сремом (субота, 18).
Пет, 24. Окт. 2014. - 23:28h | sava.savic
У суботу се игра седам утакмица Јелен суперлиге Србије у фудбалу и то у четири различита термина. – Десето коло затвара недељна утакмица у Јагодини, где гостује Партизан
Дарко Пушкарић једна од узданица Новосађана (Фото: Ф. Бакић)
Пет, 24. Окт. 2014. - 16:13h | sava.savic
Војводина и Вождовац, који ће у оквиру 10. кола Јелен суперлиге поделити мегдан у суботу од 19 сати на “Карађорђу”, до сада су се у првенственим утакмицама састајали свега шест пута, а скор је идентичан: по две победе оба тима и два нерешена резултата, уз гол разлику 6:6.
Пет, 24. Окт. 2014. - 10:17h | nada.jaukovic-djivuljskij
Председник УЕФА Мишел Платини обећао је правду у случају прекинутог квалификационог дуела за пласма на ЕП између Србије и Албаније а понудио је продају магле. Срамне одлуке донела је Контролна дисциплинска комисија европске куће фудбала,
Пет, 24. Окт. 2014. - 09:24h | nada.jaukovic-djivuljskij
Састанак Контролне и Дисциплинске комисије Европске фудбалске уније (УЕФА) посвећен прекинутој утакмици између Србије и Албаније завршен је синоћ у Ниону после целодневног заседања, а одлука о епилогу и могућим казнама биће саопштена данас.
Чет, 23. Окт. 2014. - 22:57h | vladimir.crnjanski
Фудбалери Партизана изгубили су вечерас у Београду од екипе турског Бешикташа са 4:0, у утакмици 3. кола Ц групе Лиге Европе. Стрелци су били Кавлак у 18, Демба Ба у 45, Озјакуп у 52. и Торе у 54. минуту.