Спорт - Фудбал

Чет, 30. Окт. 2014. - 20:37h | sava.savic
НИОН: Европска фудбалска унија (УЕФА) казнила је Слован из Братиславе и прашку Спарту због нереда које су изазвали њихови навијачи на утакмици Лиге Европе 23. октобра.
Ненад Лалатовић
Чет, 30. Окт. 2014. - 19:55h | sava.savic
Фудбалери Црвене звезде су се на Врачару неславно опростио од нашег најамосвнијег такмичења. Борбени “грађевинари” као да су више желели успех у Купу. Нови пораз Звезде указује на све дубљу кризу игре и резултата.
Раост фудбалера Војводине после гола Аливодића (Фото: Ф. Бакић)
Чет, 30. Окт. 2014. - 19:41h | sava.savic
Фудбалери Војводине одиграли су једну од најслабијих партија од почетка сезоне против Слободе из Ужица (1:0), али и таква, неубдељива партија била је довољна за минималну победу и пролаз у четвртфинале домаћег купа, где црвено – бели бране трофеј.
Дуел Рунија (Манчестер јунајтед) и Компанија (Манчестер сити)
Чет, 30. Окт. 2014. - 18:58h | sava.savic
Као и претходног викенда и овај пред нама обиловаће великим бројем квалитетних фудбалских дуела и неколико великих окрђшаја,а највећи се игра на Острву, где се у градском дербију у Манчестеру састају Сити и Јунајтед. Ни једни ни други нису у некој великој форми
Сре, 29. Окт. 2014. - 21:18h | sava.savic
Раднички (Н) - Инђија 4:1 (0:0, 0:0). - НИШ: Стадион на Чаиру. Гледалаца: око 400. Главни судија: Дарко Богдановић (Краљево). Стрелци из једанаестераца: Миленковић, Пуношевац, Пауљевић и Ђуричковић за Раднички, а Јовановић за Инђију.
Сре, 29. Окт. 2014. - 19:59h | sava.savic
Војводина – Слобода 1:0 (1:0). - НОВИ САД: Стадион Карађорђе, гледалаца 2000, судија: Поповић (Нови Београд). Стрелац: Аливодић у 7. минуту. Жути картони: Панков (Војводина), а Бабић (Слобода).
Дуел Антонова и Живковића (Фото: Танјуг)
Сре, 29. Окт. 2014. - 19:32h | sava.savic
Партизан – ОФК Београд 1:1 (0:1). - БЕОГРАД: Стадион Партизана, гледалаца: 2.000, судија: Ђокић (Ужице). Стрелци: Лазовић у 65. за Партизан, а Дражић у 41. минуту за ОФК Београд.
Сре, 29. Окт. 2014. - 16:31h | sava.savic
Спартак - Пролетер 2:0 (2:0). - СУБОТИЦА: Градски стадион, гледалаца 250, судија: Анђеловски (Каћарево), стрелци: Лукић у 6. Плавшић у 14. минуту. Жути картони: Јочић (Спартак), Човин, Варга, Бошковић, Човић (Пролетер). Црвени картон: Вујаклија (Пролетер).
Сре, 29. Окт. 2014. - 16:14h | sava.savic
Највеће изненађење у осмини финала приредила екипа Рада која је савладала Црвену звезду 1:0. – Победа Спартака, пораз Инђијаца после једанаестераца
Сре, 29. Окт. 2014. - 16:03h | sava.savic
Рад - Црвена звезда 1:0 (0:0). - БЕОГРАД: Стадион Обилића на Врачару, гледалаца 3000, судија: Грујић (Ниш), стрелац: Перовић у 50. минуту. Жути картони: Гњатић, С. Перовић, Јелић (Рад), Ристић, Лазић (Црвена звезда).