Спорт - Фудбал

Клаудио Ранијери, фото: Фонет
Нед, 07. Феб. 2016. - 16:38h | miroslav.kovacevic
Менаџер Лестера Клаудио Ранијери рекао је да не зна да ли његов тим може да освоји титулу, али и нагласио да је велики успех
Нед, 07. Феб. 2016. - 16:14h | miroslav.kovacevic
Фудбалери Барселоне савладали су у гостима екипу Левантеа са 2:0 (1:0), у 23. колу шпанског првенства.
Нед, 07. Феб. 2016. - 16:10h | miroslav.kovacevic
Фудбалери Интера ремизирали су у гостима против екипе Вероне 3:3 (2:1), у 24. колу италијанског шампионата.
Марко Перић, фото: Фонет
Нед, 07. Феб. 2016. - 15:44h | miroslav.kovacevic
Српски футсал репрезентативци Александар Живановић и Марко Перић изјавили су да екипа још није свесна да је побеђена Португалија
Коцић и Рикардињо, фото: Танјуг
Суб, 06. Феб. 2016. - 22:44h | miroslav.kovacevic
Футсал репрезентација Србије савладала је Португалију са 3:1 (1:1) и освојила прво место на табели избегавши тако фаворита Европског првенства Шпанију у четвртфиналу турнира у Београду.
Голмани Војводине Кордић, Перић и Жакула с тренером Борисом Нађом
Суб, 06. Феб. 2016. - 22:22h | miroslav.kovacevic
БЕЛЕК: После једног тмурног и кишовитог дана, јуче је на обалама Средоземног мора у Анталијској регији освануо леп дан. Додуше било је облачно, али прошарано зрацима сунца, с пријатном температуром.
Суб, 06. Феб. 2016. - 19:32h | miroslav.kovacevic
Партизан је у шестој утакмици на припремама савладао Шахтјор из Колигорска са 2:1 (1:0). Стрелци су били Божинов у 21. и Михајловић у 47. минуту за Партизан, а Бурко у 86. минуту за Шахтјор.
Суб, 06. Феб. 2016. - 17:11h | miroslav.kovacevic
Фудбалери Партизана одиграли су данас нерешено са руским друголигашем Волгаром 2:2 (2:2) у пријатељској утакмици на припремама на Кипру.
Фудбалери Црвене звезде прослављају погодак Грујића,  Фото: ФК Црвена звезда
Суб, 06. Феб. 2016. - 16:40h | miroslav.kovacevic
Фудбалери Црвене звезде су први контролни дуел у оквиру друге фазе припрема на Кипру против Атлантаса решила у своју корист 2:1 (0:1).
Суб, 06. Феб. 2016. - 16:15h | miroslav.kovacevic
Фудбалери Њукасла победили су Вест Бромвич Албион са 1:0 у Премијер лиги, а утакмицу је решио српски репрезентативац Александар Митровић.