Спорт - Фудбал

Плавшић (Тиса) у акцији у Адорјану
Пон, 20. Апр. 2015. - 19:18h | jovan.radosavljevic
Тиса је одлично почела утакмицу јер је већ у 4.минуту брза акција по левој страни преко Баштованова крунисана ефектним поготком Плавшића, али се екипа из Адорјана, у жестоком и неизвесном окршају пуном преокрета
Џексон Мартинез (Порто) у дуелу са Дантеом и Боатенгом (Бајерн)
Пон, 20. Апр. 2015. - 19:09h | jovan.radosavljevic
Први четвртфинални мечеви Лиге фудбалских шампиона донели су велика изненађења, свакако да је највеће убедљив пораз Бајерна од Порта(3:1). Додуше, Баварци су играли у окрњеном саставу,
Дуел Радишића (Виноградар) и Јанића (Младост)
Пон, 20. Апр. 2015. - 18:30h | jovan.radosavljevic
Ослабљени Виноградар није одолео разиграним Новосађанима. Пулени Свете Видића били су бољи током целе утакмице. Имали су Лединчани неколико шанси али су били неспретни посебно искусни Игњац
Мирко Иванић је био најбољи играч Војводина у Новом Пазару
Нед, 19. Апр. 2015. - 20:56h | nada.jaukovic-djivuljskij
Снови о пласману у квалификације за Лигу Европе поново су оживели међу навијачима и фудбалерима Војводине. Иако су после пораза од Напретка код куће песимисти прецртали црвено-беле
Детаљ с утакмице Партизан – Младост из Лучана
Нед, 19. Апр. 2015. - 20:48h | nada.jaukovic-djivuljskij
Партизан–Младост (Л) 3:0 (2:0)
Играчи Борусије
Суб, 18. Апр. 2015. - 21:53h | nada.jaukovic-djivuljskij
Фудбалери минхенског Бајерна налазе се на корак од одбране титуле пошто су данас победили у гостима екипу Хофенхајма са 2:0 (1:0) у 29. колу немачке Бундеслиге.
Моменат с утакмице између Динама и Сенте
Суб, 18. Апр. 2015. - 21:42h | nada.jaukovic-djivuljskij
Динамо - Сента 2:1 (1:0)
Стрелац јединог гол  Мирко Иванић Фото: Ф. Бакић
Суб, 18. Апр. 2015. - 18:13h | nada.jaukovic-djivuljskij
НОВИ ПАЗАР: Градски стадион, гледалаца: 5.000, судија: Мажић (Врбас). Стрелац: Иванић у 20. минуту. Жути картон: Луковић (Војводина).
 Лука Јовић
Суб, 18. Апр. 2015. - 18:10h | nada.jaukovic-djivuljskij
Вождовац - Црвена звезда 1:0 (0:0)
Дуел Милоша Мијића и Слободана Новаковића јесенас у Новом Саду
Пет, 17. Апр. 2015. - 22:23h | aleksandar.grubesa
Укупно седам пораза у досадашњем делу Јелен Суперлиге доживели су фудбалери Војводине, а посебно занимљиво је то што су чак пет пута поражени у Новом Саду. Овај податак упућује на то