Премијер лига: Победе Ливерпула и Арсенала

Одиграно је пет утакмица 29. кола енглеске Премијер лиге а победе су остварили Њукасл, Шефилд јунајтед, Арсенал и Кристал Палас.
Фонет/АП/Премијер лига, Шефилд-Норич

Шефилд јунајтед је код куће савладао Норич са 1:0 (1:0). Гол је постигао  Били Шарп у 36. минуту, на асистенцију Лундстрама.

Кристал Палас је код куће победио Вотфорд – 1:0 (1:0). Стрелац победоносног гола у 28. минуту био је Џордан Ају, на асистенцију Мекартура.

Њукасл је у гостима изненадио Саутемптон – 0:1 (0:0). Њукасл је у последњим тренуцима првог полувремена промашио пенал, то је учинио Мет Ричи. Ипак, стигли су до победе голом у 79. минуту, који је постигао Алан Сен Максимен.

Арсенал је победио Вест Хем – 1:0 (0:0). Стрелац јединог гола у 76. минуту био је Александар Лаказет, који је ушао са клупе и на асистенцију Озила погодио мрежу лондонског ривала.

Вулверхемптон и Брајтон одиграли су утакмицу без голова.