Српска лига - Војводина: Без победника у Перлезу

Без победника било је у Перлезу 1:1 (1:1). У првом нападу, већ у 2. минуту, Живанов је одлично прошао по левој страни и када је ушао у шеснаестерац је шутирао.
fudbal

Акцију је добро пратио Владимир Јевтић, уклизао и лопта се нашла у мрежи. У 14. минуту Нинковић је убацио а Зејић је “маказицама” покушао, међутим, Магда је добро интервенисао, али то није успео у 33. минуту, када га је савладао Лука Јованић. У 45. минуту дошло је до кошкања, а судија је искључио Богдановића и Матовића.

У наставку Милутиновић је у 68. минуту из окрета шутирао преко гола, да би у 72. минуту Пејић избио сам и пребацио пречку . У 86. минуту Нинковић је шутирао, али је Магда успео да заустави тај покушај, па се може рећи да је нерешен исход био и најреалнији у

М. Н. Петровић

Војводина - Феникс 1:1 (1:1)

ПЕРЛЕЗ: Стадион Војводине, судија: Зељковић (Црвенка), стрелци: Јефтић у 2. за Војводину, а Јованић у 33. минуту за Феникс. Жути картони: Живанов, Кнежевић, Богдановић (Војводина), Симоновић, Зејић (Феникс). Црвени картони: Богдановић (Војводина), Матовић (Феникс).

ВОЈВОДИНА: Магда 7, Банч 7 (Рудић 6), Јешић 7, Богдановић 6, Јефтић 7, Попов 7 (Пилиповић 7), Кнежевић 7 (Калајџија), М. Шушњар 7, Живанов 7, А.  Шушњар 7, Џајски 7.

ФЕНИКС: Крстовић 7, Благојевић 7, Пејић 8, Симуновић 7, Матовић 6, Милаковић 7, Јованић 7 (Видовић 7), Нинковић 7 (Павлов), Јеловић 7, Милутиновић 7, Зејић 6 (Дамјановић 7).