МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ЗАПАД Кузминчани бољи у дербију

Фрушка гора - Граничар (К) 0:2 (0:0)
lopta2

Ривали су одиграли одличну утакмицу у првом полувремену. Играли отворено са доста шанси. Гости су пропустили две плепе рилике, У финишу првог полувремена и „обућари“ су имали неколико лепих шанси, али, стрелци су били непрецизни.

У наставку, у последњих 20 минута гости су били много бољи и плод такве игре су голови Миражића из шутева са 23 и 17 метара. Уз то, гости су одиграли чврсто у одбрани.

Д. Чучин

РУМА: Игралиште  Фрушке горе, судија Тодић (Врдник). Стрелац: Миражић у 72. и 79. минуту. .Жути картони: Цвијановић, Цвјетићанин (Фрушка гора), Дарко Печеница, Христов, Стефановић (Граничар).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић, Ђурђевић, Тешић, Цвјетићанин, Бирињи (Докмановић), Копуновић, Миловановић, Цвијановић (Бежановић), Рокса, Коларевић (Видаковић).

ГРАНИЧАР: Христов, Владисављевић, Петрић, Симић, Митровић (Макитановић), Дејан Печеница, Стефановић (Недимовић), Дарко Печиноца, Врањковић, Вукадиновић, Миражић.

Трговачки - Сремац (Ј) 3:0 (0:0)

„Трговци“, имали још неколико лепих шанси, уз три постигнута гола. Посебно у првом полувремену, када су гости срећно остварили реми. У наставку, играчи Трговачког, покушавали су да сталним нападима сломе борбену игру гостију и успели су у томе. Чим су гости примили први гол као да су се предали.

После једног старта Бошковићу је сломљена нога, па је одмах  колима хитне помоћи превезен у митровачку болницу, где је  одмах подвргнут операцији.

С. Војновић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, судија Цвјетић (Чалма).Стрелци: Мијатовић у 52. и 55. и Дрча у 78. минуту. Жути картони: Крчић, Миленко Гвока, Н. Гвока, Томић, Ристић (Сремац).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Бошковић (Лукић), Королија (С. Ђокић), Н. Николић, Станић, Аћимовић, Матаруга, А. Ђокић, С. Николић (Крнетић), Мијатовић (Дрча), Ерак.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Крчић, Гвозденовић, Мијатовић, Н. Гвока, Грујић, Симовљевић (Томић), Миленко Гвока, Петровић (Бранислав Даничић),  Васиљевић (Ристић), Благојевић (Михајловић).

Бикић - Зека Буљубаша 2:0 (2:0)

Бикићани заслужено славе после после три ремија и пораза у Ноћају. Стрелац оба гола био је Добрић, повратрник у екипу.

Б. Басрак

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, судија Ранисавић (Сремска Митровица).Стрелац: Добрић у 21. и 29. минуту.

БИКИЋ:  Стојановић 7, Кљајић 7 (Басрак), Васић 7, Г. Момчиловић 8, Девић 8, Баштић 8, Босанац 7 (Менђан), Д. Момчиловић 7, Јовичилић 8, Бајрами 7, Добрић 8,5.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 6, Д. Мартиновић 7, Н. Павловић 6, Беговић 7, Кукић 7, Белић 7, Беловуковић 7, Драгић 6, Крстић 6 (М. Мартиновић), Турудић 6 (С. Павловић), Ђокић 6.

Слобода - Сремац (Б) (1:2 (1:2)

Играчи Слободе нису искористили неколико изванредних прилика. Али, зато су гости успели да постигну два лепа гола из почетничких грешки домаће одбране.

Д. Змијанац

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Змијанац у 4. за Слободу, а Леваја у 6. и. С. Мијатовић у 37. минуту за Сремац. Жути картони: Томић, Жегарац, Мијатовић, Станојевић (Слобода), З. Смајић, Папуга (Сремац).

СЛОБОДА: Вуковић 8, Милановић 8, Станојевић 8, Познан 8, Антонић 8, Недељковић 8, Милутиновић 8, Вукмановић 8 (Топић), Змијанац 8 (Жегарац), Томић 8 (Б. Ристановић), Чанаџија 7 (Мијатовић).

СРЕМАЦ: Коларевић 8, Остојић 8, Субић 8, Леваја 8, З. Смајић 8, М. Мијатовић 8, С. Мијатовић 8, Бибић 8, Папуга 8, Милијаш 8, Ђорђевић 8.

Граничар (А) - Једнота 4:0 (1:0)

Права првенствена утакмица. По игри и шансама, домаћин је заслужио још убедљиву победу, јер гости су били потпуно немоћни.

С. Мијановић

АДАШЕВЦИ: Игралиште  Граничара, судија Митровић (Ердевик).Стрелци: Шибалић у 3. и 53, Старчевић у 50. и В. Мијановић у 74. минуту.

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић, Трлајић, Симић, Вујић, Грбатинић, Старчевић (Кукољ), В. Мијановић (Вурдеља), А. Нешковић (Опојевлић), Шипка (Н. Мијановић), Шибалић (Н. Нешковић).

ЈЕДНОТА: Мајхер, Јовановић, Дрљача, Даниловић, Степановић, Маленић, Грујић, Миоћиновић, Миљеновић, Хрчек (Захорец), Небојша Јакшић.

Ердевик - Јединство (Р) 1:1 (1:0)

Домаћини су играли добар фудбал, постигли леп гол још у првом полувремену, уз то створили су још низ изванредних прилика. Гости су играли споро и неповезано. Били су близу пораза, али срећа их је спасла. Домаћа одбрана само је једном погрешила и Паунковић је после центаршута само скренуо лопту у домаћу мрежу.

М. Станивуковић

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, судија Зечевић (Шид). Стрелци: Ширадовић у 20. за Ердевик, Паунковић у 79. минуту за Јединство. Жути картони: Јелчић, Мариновић, Шолаја, Ширадовић, Јовановић (Ердевик), Паунковић, Мирић, Недић (Јединство).

ЕРДЕВИК: Мергл, Рајић, Љиљак, Тргић, Јелчић, Јовановић, Радић, Радановић, Ширадовић, Мариновић (Пап), Шолаја.

ЈЕДИНСТВО:  Кухар, Ерор, Јовић, Мирић, Д. Вуковић, Паунковић, Арачић, Мудрићм (Недић), Греч (Милић), Маџарац, Радојчић.

Обилић - Змај 2:1 (1:0)

Гости су се  бранили, играли добро у пољу и на контре. Тако су и изједначили резултат одмах на почетку другог полувремена. Домаћи су имали сталну теренску инцијативу, много пропуштених шанси,  али на крају остварили су заслужену победу, која је могла бити и убедљивија.С. Марић ВИШЊИЋЕВО: Игралиште  Хајдука, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Јанковић у 10. и М. Зец у 76. за Обилић, Јесретић у 56. минуту за Змај. Жути картони: Шућак, Милосављевић, Огњеновић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак (Басташић), Гојковић, Медић, Поповић, Милосављевић (Огњеновић), Болић, Р. Микић, Дробњак, А. Зец (Бертић), Д. Јанковић (М. Зец).

ЗМАЈ: Кљајић, Јесретић, Ђурчић, В. Симеуновић, Јовановић (Божјаковић), М. Пармаковић, Виторовић,  Јеликић, Зацкалицки, Илић (Бугарски), Ђурић (А. Сретеновић).

Слога (Ч) - Фрушкогорац 0:2 (0:1)

Иако је лидер однео сва три бода, Чалманци су могли да остваре  бољи резултат. Зец је био сам испред голмана гостију Угљешића, али није успео да га матира, а исто тако и Арамбашић је прокоцкао своју шансу. На крају је погодио  стативу. Домаћи су  заслужили бод, а Манђелошани су у  Чалми играли најслабију партијул у првенству.

С. Кекић

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Д. Петровић (Шид).Стрелци: Панић у 32. и Мачкић у 65. минуту.

СЛОГА: Пејаковић, Драгановић, Тимотијевић (Благојевић), Малић, Цвјетић, Арамбашић, Маричић, Зец, Савић, Мрђен, Лакић.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Н. Трнић, Драгољуб Грабић (Ђуричић), М. Трнић, Душан Грабић, И. Ђорић, Јошић, Ж. Ђорић, Панић (Н. Гајић), Р. Крстић (Мачкић), Лужајић (Недић).

ЕРДЕВИК: Ердевик - Јединство (Р) 1:1, БИКИЋ ДО: Бикић - Зека Буљубаша 2:0, ВИШЊИЋЕВО: Обилић - Змај 2:1, ЧАЛМА: Слога - Фрушкогорац 0:2, ШАШИНЦИ: Слобода - Сремац (Б) 1:2, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Сремац (Ј) 3:0, РУМА: Фрушка гора - Граничар (К) 0:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Једнота 4:0.

1. Фрушкогор.    14     10     3      1      34:8         33

2. Граничар (К)  14     9      3      2      27:11                30

3. Сремац (Б)     14     8      4      2      30:11                28

4. Обилић            14     8      4      2      32:18              28

5. Бикић              14     7      6      1      27:8                 27

6. Фрушка г.        14     8      3      3      31:13                27

7. Јединс. (Р)     14     8      3      3      27:13                27

8. Граничар (А)  14     6      3      5      25:21                21