СРПСКА ЛИГА ГРУПА ВОЈВОДИНА: Хајдуку само бод

Фудбалери Хајдука из Куле ремизирали су са Подунавцем 2:2 (1:0) у Српској лиги група Војводина.
фсв

И након пет пролећних кола „хајдуци“ не знају за победу. Седамдесет минута домаћини су контролисали игру, стварали шансе, имали прдност од два гола, али  у финишу меча за само два минута гости су изједначили.  Други гол Подунавац је постига с пенала, сигуран извођач најстроже казне био је Илић

Ђ. Бојанић

Хајдук - Подунавац 2:2 (1:0)

КУЛА: Стадион „Милан Средановић“, гледалаца 300. Судија: Милешевић ( Бачка Паланка). Стрелци: Љумовић у 25, и Биочанин у 50. за Хајдук, а Илић у 73. и 75. минуту ( из пенала) за Подунавац. Жути картони: Цицмил, Вујовић и Љумовић ( Хајдук), а Горановић, Илић и Дивац (Подунавац).

ХАЈДУК: Пајовић 6, Цицмил 6 (Новаковић), Стевановић 7, Љумовић 7, Димитрић 6, Пјошта 6, Живковић 7, Кочиш 6 (Вујовић), Биочанин 7, Микан 6 ( од 82. Л. Новаковић -) и Маринковић 6.

ПОДУНАВАЦ: Бјелица 7, Радошевић 6, Максимовић ( Милосављевић 6), Тејић 7, Деспенић 6 (Алексић 6), Миликић 6, Горановић 6 (Петковић 6), Илић 8, Радојчић 7, Дивац 7 и Перишић 6 ( Милановић 6).