СУПЕРЛИГА: Раднички из Крагујевца победио Напредак, нишки Раднички бољи од Младости

КРАГУЈЕВАЦ: Фудбалери крагујевачког Радничког победили су данас на домаћем терену екипу Напретка резултатом 3:1 (2:0) у утакмици 27. кола Суперлиге Србије.
superliga

Раднички је сад на 4. месту на табели са 44 бода, док је Напредак на 9. позицији са 35 бодова.

Данас су за клуб из Крагујевца били прецизни Томислав Дадић у 28. минуту, Милан Алексић у 36. минуту и Василије Ђурић у 95. минуту. Једини гол за поражени тим постигао је Огње Мрсић у 73. минуту.

У наредном колу екипа Радничког гостује фудбалерима Младости у Лучанима, док клуб из Крушевца на домаћем терену дочекује тим Јавора.

Фудбалери нишког Радничког славили су данас против Младости из Лучана резултатом 3:0 (1:0).

Прецизни за клуб из Ниша били су Вања Илић у 19. минуту, Немања Белаковић у 77. минуту и Деле у 78. минуту.

Раднички је сада на 14. месту на табели са 26 бодова, док је Младост још увек на 7. месту са 37 освојених бодова.

У наредном колу националног шампионата нишки клуб гостује Спартаку у Суботици, док фудбалери Младости на свом терену дочекују Раднички из Крагујевца.