Аба лига: Победа Звезде

Кошаркаши Црвене звезде победили су Сутјеску са 96:67 у мечу 24. кола АБА лиге и тако су уписали 18. тријумф, уз шест пораза.Црвено-бели нису играли пуном снагом, Сутјеска је крајем првог полувремена водила са 33:30

Црвена звезда – Сутјеска 96:67 (18:15, 22:21, 28:15, 28:16)

БЕОГРАД: Хала Пионир, гледалаца: 3.000, судије: Радовић, Вовк и Вучковић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кинси 6, Ребић 7, Дангубић 9, Лазић 4, Мицић 8, Тејић 4, Симоновић 16, Гудурић 2, Милер 11, Цирбес 21, Штимац 8.

СУТЈЕСКА: Павлићевић 1, Ћаласан, Албијанић 4, Спасојевић 16, Поповић 4, Чворовић, Корач, Жижић, Павић 4, Врањеш 23, Раш 7, Шалић 8.

Кошаркаши Црвене звезде победили су Сутјеску са 96:67 у мечу 24. кола АБА лиге и тако су уписали 18. тријумф, уз шест пораза.Црвено-бели нису играли пуном снагом, Сутјеска је крајем првог полувремена водила са 33:30, али пет минута јаке одбране и дисциплинованог напада на почетку наставка били су довољни екипи Дејана Радоњића да преломи меч. Милер и Цирбес били су кључни у том интервалу у којем су домаћи направили серију 18-2, повели са 58:40 и тако су решили питање победника. Црвено-бели су тимски имали 27 асистенција и били су супериорни у свим статистичким параметрима.

Звезда је на овом мечу играла без повређеног Стефана Јовића, а крајем трећег периода игру је морао да напусти и Никола Ребић.