Апоел победио Партизан (видео)

Апоел савладао Партизан 1:0. Тренутак одлуке догодио се у 77. минуту када је Ђуричковић несмотрено скривио пенал, а Де Винсенти савладао Кљајића са беле тачке

Партизан – АПОЕЛ (Кипар) 0:1 (0:0)

ГЊЕВИН: Стадион хотела Мистрал, судија: Дамиан Кос (Пољска), стрелац: 0:1 – 76′ Де Винсенти из пенала. Жути картони: Ђуричковић (Партизан), Нектариос (АПОЕЛ).

ПАРТИЗАН: Шаранов, Вулићевић, Гогоуа, Миленковић, Милетић, Евертон, Брашанац (К), Јанкоивћ, Радовић, Стевановић, Божинов.

Друго полувреме: Кљајић, Бандаловски, Балажиц, Јевтовић, Богосавац, Радин, Марјановић, Илић, Ђуричковић, Дамјановић, Влаховић.

АПОЕЛ: Ватерман, Роберто, Нектариос, Сержо, Гиоргос, Оливеира, Оливеира, Де Винсенти, Барбоса,  Сакраменто, Пиерос.

Играли су још: Ефстатхиос, Василиос, Љазим, Орланди, Караламбоус, Костакис, Николаос.

Два тима и два лица Партизана у првом припремном мечу на припремама у Пољској против шампиона Кипра АПОЕЛ.

Екипа која је играла првих 45 минута је без већих проблема контролисала дешавања на терену, створила две озбиљне прилике које Божинов није реализовао, док је у другом било доста индивидуалних грешака, а једна од њих је директно утицала на исход меча – 0:1 (0:0).

Тренутак одлуке догодио се у 77. минуту када је Ђуричковић несмотрено скривио пенал, а Де Винсенти савладао Кљајића са беле тачке. Без обзира на тај моменат остаје утисак да је Партизан гледано из аспекта дефанзиве одиграо одличну утакмицу.