Лондон: Мареј победио Вавринку, Ђоковић против Нишикорија
18.11.2016.
17:23
21:52
Коментари (0)
Британски тенисер Енди Мареј савладао је Швајцарца Стана Вавринку са 2:0 (6:4, 6:2 ) у сетовима и потврдио прво место у групи "Иван Лендл".
На тај начин „наместило” се полуфинале Новак Ђоковић - Кеи Нишикори.
Шкот је био убедљив и са првог места се пласирао у полуфинале Мастерса у којем ће у суботу играти против Канађанина Милоша Раонића.