МОЛ Срем: Митрос - Борац (К) 2:0 (1:0)

Веома лепе голове постиго је Мачвански.Први из слободног ударца са око 17 метара. Лопта је погодила саме рашље. Други, после гужве пред голом гостију.

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 200, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелац: Мачвански у 17. и 52. минуту. Црвени картон: Младеновић (Борац).

МИТРОС: Стајјчић 9, Милошевић 9, Шимић 9, Малиновић 9, Бабић 9, Шарић 9 (Билић), Аћимовић 9, Ћирић 9, Николић 9 (Макитановић 8), Мачвански 9, Матаруга 9 (Максимовић 8).

БОРАЦ: Васић 7, Вујаклија 6 (Ђ. Самарyић 6),  Ж. Радовић 7, Млађеновић 7, Живковић 7, Сремчевић 7, Г. Радовић  7, М. Радовић 7 (Коларевић 6), Медурић 7 (Милетић 7), Младеновић 7, Д. Самарџић 7.

Веома лепе голове постиго  је Мачвански.Први из слободног ударца са око 17 метара. Лопта је погодила саме рашље. Други, после гужве пред голом гостију. Иначе, месари, су заслужили победу. Били су много бољи ривал од лидера на табели. Стамена одбрана домаћих није дозволила никакво изненађшење.А, и неке шенсе гостију, спречио је одлично голман Стајчић. И, овом победом, вероватно су и осигурали улазак у Сремску лигу.

Р. Петковић

Напредак (Ж) - Омладинац (М) 4:2 (3:1)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија С. Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Бузаш у 13.и 44, Старчевић у 16.и Божић у 88.за Напредак, Б. Лукач у 40.и 89. (из пенала) за Омладинац.Жути картони: Вујевић Вучетић (Напредак), Гњатовић (Омладинац).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Вујевић 7 (Вучетић), Секулић 7, Вишњић 7, Илић 7 (Деврња 7), Бузаш 8, Поповић 8, Старчевић 8, М. Божић 7,  Д. Лазић 7, Вујиновоић 7.

ОМЛАДИНАЦ: Пјетловић 7, М. Валентик 7, Ерак 7 (Латинчић 7), Ахметровић 7, Божин 7, Вујевић 7, Б. Лукач 7, С. Валентик 7, Њилицан 7, Гњатовић 7, Балиновић 7.

У борбеној игри, домаћин је играо добар фудбал. Водио са 4:1, и пропустио још неколико изразитих шанси. А, онда, су гости из Моловина, смањили резултат са беле тачке, на минуту пре краја, за коначних 4:2.

Д. Лазић

Граничар (К) - Обилић 1:1 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 200, судија Грозданић (Огар).Стрелци: М. Веселиновић у 43. за Граничар, а Зец у 70. минуту за Обилић.Жути картони: Лукач (Граничар), Илибашић, Момчиловић, Мијатовић, Голубовић, Војиновић (Обилић).

ГРАНИЧАР: Н. Веселиновић 7, Станојчић 6 (Богосављевић 6), Бакајлић 8 (Влаисављевић 6), М. Веселиновић 8, Макивић 6, Лукач 8, Петровић 6, Марјановић 6, Василић 6, Стефановић 7, Симић 6.

ОБИЛИЋ: Братић 6, Рудић 7, Н. Поповић 6, Илибашић 7, Бјелић 7, Микић 6 (Голубовић, Тргић 6), Мијатовић 7, Вајагић 7, Момчиловић 6 (Војиновић 6), Зец 8, Вукшић 6.

Кузминци, су имали, још више шанси, али нису их искористили.Само у првом делу прокоцкали су неколико изузетних прилика.Тако. да Кукујевчани могу бити задовољни коначним резултатом, јер остали су непоражени и освојили су непланирани бод. М. Веселиновић је постигао гол после гужве, а Зец се просто ушетао у мрежу домаћина.

Р. Папрић

Јединство (П) - Борац (М) 2:0 (0:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Оташевић (Инђија).Стрелци: Д. Клајн у 60. и Жакула у 76. минуту. Жути картони: Д. Петровић, Црнковић, Д. Клајн (Јединство), Шиан (Борац).

ЈЕДИНСТВО: Дер, Н. Петровић, Црнковић (Кулић), Стојић, Д. Петровић, Трумић, Д. Кљан (Жакула), Ђурашевић, Г. Петровић, Гмизић,  Илић (Лозић).

БОРАЦ: Јандрић, Матић, Зорановић, Жилић, Шарчевић, Релић (Јовелић), Ковачевић, Шиан, Бјелић (Талиревић), Р. Малешевић, Вукадиновић.

Платичевци, већ у првом делу пропустили,  су шансу, да, направе бољи резултат.У наставку, тренер домаћих, Милан Тришић, уводи у игру искусног Жакулу, који почео да правио дар мар, у одбрани гостију, и уз, то постигао и гол.

С. Бранковић

Ноћај - Слобода 1:1 (0:1)

НОЋАЈ: Игралиште Ноћаја, гледалаца 350, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Огњеновић у 47.за Ноћај, Г. Миличевић у 1. за Слободу. Жути картони: Тојић, Живковић, Сретеновић (Ноћај), Кнежевић (Слобода).

НОЋАЈ: Кљајић 8, Миладин Петровић 8, Тојић 7, Божјаковић 8, Живковић 7, Бугарски 6, Алимановић 6 (Владисављевић 7), Огњеновић 7,  Сретеновић 7, Ђурић 8, Мијајловић 7.

СЛОБОДА: Самарyић 7, З. Миличевић 7, Новић 7, Кнежевић 7, Ашћерић 7 (Гордић), Трбовић 7, Б. Јовановић 7 (Веселиновић), Г.Миличевић 8, Обрадовић 7, Клиска 7, Кресојевић 7 (Спасојевић).

Добра утакмица, иако су домаћини, примили гол већ у првој минути. Гости су били бољи ривал у наставку и пропустили су још неколико лепих прилика.У наставку, сада шок, за госте.Огњеновић је с 30 метара из слободног ударца погодио саме рашље. И наставку домаћини диктирају темпо и имају неколико шанси, али их нису реализовали.

Н. Огњеновић

Слога (М) - Фрушкогорац 1:6 (0:2)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Меничанин (Врдник).Стрелци: Н. Цурковић у 49. за Слогу, Бојанић у 7, 43, 62. и 68, Малбашић у 80. и Душан Грабић у 86. минуту за Фрушкогорац. Жути картон: Ратковић (Слога).Црвени картон: Радошевић (Слога).

СЛОГА: Марковић 7, Лисовац 7, Ђ. Јовановић 7, Татић 7, В. Белановић 7, Радошевић 7, Ратковић 7, Гудаловић 7, М. Цурковић 7, Милошевић 7 (Димитријевић), Н. Цурковић 7 (Ћујић).

ФРУШКОГОРАЦ: Куља 8, Драгољуб Грабић 8 (Богосавац), Вукојевић 8, Трнић 8, И. Ђорић 8, Душан Грабић 8, Бојанић 9, Ж. Ђорић 9, Цвјетић 8 (Малбашић 8), Масларић 8, Гајић 8 (Крбањевић).

Већ након првог дела, видела се велика надмоћ гостију у игри. У наставку, гости, су своју одличну игру, увећали са још четир гола.

З. Давидовски

Борац (С) - ПСК Путинци 3:1 (1:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 200, судија Галић (Сремска Митровица).Стрелци: Честић у 29. и 62. (из пенала) и Кулпинац у 46. за Борац, а Коyо у 32. минуту за ПСК Путинце. Жути картони: Кулпинац (Борац), Мушкиња, Алимпић (ПСК Путинци).

БОРАЦ: Радивојевић 7, М. Ђаковић 6 (Бежановић 7), Нинковић 7, Арсеновић 7, Малетић 8, Мађешић 6, Бероња 7 (Зељајић),  Д. Ђаковић 7 (Рикановић), Кулпинац 8, Честић 8, Пекеч 7.

ПСК ПУТИНЦИ: Пуђа 6, Г. Петровић 6, Алимпић 6, Мандић 7, Пејовић 6, Мушкиња 6 (Иванчевић), Милојевић 7, Драгојевић 6 (Гњатовић), Коџо 7, Бакић 6 (Миљковић).

Утакмица лепа, квалитетна и занимљива. У првом делу домаћини били бољи и могли су убедљивије водити. Честић је довео домаћине у вођство из шута са осам метара главом. Изједначио је Коyо.Одбијену лопту, с 16 метара, је само вратио у мрежу.Кулпинац је поново довео домаћине у вођство. Кренуо је од половине игралишта. Заобишао, неколико протиничких играча, а потом и голмана. Честић је са беле тачке само потврдио заслужену победу Борца.