Новосађанке ближе титули

Неизвесно је било надигравања у првом мечу финала плеј-офа Суперлиге за стонотенисерке. Новокнежевчанке нису могле више од часног пораза

Обилић Алева - Нови Сад 2:4

НОВИ КНЕЖЕВАЦ: Клупска сала СЦК „Обилић Алева”, гледалаца 60. Судије: Тибор Бичкеји и Милан Обрадовић (Суботица).

Резултати: Речко - Фењвеши 3:1 (5, -6, 9, 9), Вигњевић - Тружински 0:3 (7, 9, 7), Радоњић - Максути 0:3 (12, 3, 12), Речко - Тружински 3:2 (-2, 17, 10, -9, 10), Радоњић - Фењвеши 0:3 (9, 9, 6), Вигњевић - Максути 0:3 (11, 9, 8).

Неизвесно је било надигравања у првом мечу финала плеј-офа Суперлиге за стонотенисерке. Новокнежевчанке нису могле више од часног пораза, тако да су Новосађанке, уочи реванша у суботу у Спенсу, ближе титули. Капитен домаћих Ема Речко добро је стартовала, надиграла Ана Жофију Фењвеши. Онда су уследиле победе Тружинске и Анете Вигњевић.

Копља су се ломила у окрушају Речко - Тружински, који је гошћа повела у првом сету, међутим, Речко је два наредна сета добила на разлику. Уследило је изједначење, да би капитенка домаћих опет на разлику изједначила резултат 2:2. Ипак, у два наредна окршаја успешније су биле Новосађанке и тако извојевале победу.