СЛ група Војводина: Црвена звезда – Слога 0:2 (0:1)

Од почетка су Темеринци, жељни прве победе, притисли домаћине, па је у 18. минуту, севнула акција, чији је иницијатор био Немања Грујић.

НОВИ САД: Игралиште на Видовданском насељу, гледалаца: 200, судија: Матић (Нови Сад), стрелци: Ивановић у 28. и Папрић у 67. Минуту, жути картони: Којчић, Киш (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чавић 6, Пековић 6, Бубњевић 6, Којчић 7, Чупић 6 (Игњић 6), Рађен 6, Илић 6, Киш 7, Матић 6, Ренић 6 (Терзић 6), Ракић 7.

СЛОГА: Слијепчевић 7, Масалушић 7, Стојисављевић 7, Ивановић 8, Папрић 8, Суботин 8, Панић 6 (Савановић - ), Свитић 6, Милановић 6 (Ковачевић - ), Грујић 8, Караћ 7.

Од почетка су Темеринци, жељни прве победе,  притисли домаћине, па је у 18. минуту, севнула акција, чији је иницијатор био Немања Грујић. Одличан продор, Никола Масалушић, окончао је центаршутем, а на одбитак од капитена Стефана Чупића, натрчао је Зоран Караћ и погодио стативу.  Гости су, предвођени неуморним везистом Миланом Суботином, деловали организованије, наставили су да нападају и после корнера Немање Грујића, успаваност одбране, казнио је штопер Александар Ивановић – 0:1. Новосађани су потом имали две добре шансе, али ни у четвртом мечу на домаћем терену нису постигли гол. Зоран Ракић је нишанио са 20 метара, а Алекса Слијепчевић је преко пречке пребацио лопту у корнер, док је три минута касније осујетио и покушај Срђана Матића. Пред одлазак на одмор, Данијел Панић је упослио Немању Грујића на ивици казненог простора, али Чавић је добро затворио угао, па су гости морали да се задовоље корнером. У другом полувремену, гости су се повукли, вребајући прилику из контри и прекида. И други гол, био је пресликан, као под индигом. Поново је Грујић извео корнер, Свитић је лопту пребацио на другу стативу, где се налазио штопер Слободан Папрић и са линије је елегантно убацио у мрежу. Десетак минута пре краја, Ненад Стојисављевић је топовским ударцем уздрмао пречку.

М. Менићанин

Раднички (З) - Братство 0:1 (0:0)

ЗРЕЊАНИН: Стадион “Ћира Прапорски”, гледалаца 250, судија: Граовац (Рума).  Стрелац: Швељо у 47. минуту.  Жути картони: Богић, Јањанин (Раднички), а Фабер (Братство).

РАДНИЧКИ: Радовић 6, Грбић 6, Богдановић 7, Јефтић 6 (Чигоја 7), Самарyић 7, Татић 6, Богић 6, Јањанин 6, Шаренац 7 (Живанов), Yајски 6, Крстинић 6 (Ковачевић 6).

БРАТСТВО: Читаковић 7, Бајчетић 7, Фабер 7, Ивановић 6, Слијепчевић 6, Грабеж 7, Бурсаћ 6 (Костић), Ерак 7 (Макхар 6), Зељко 7, Швељо 7, Вуковић 6.
У борбеној али не претераној дсоброј  фудбалској представи гости су успели да после поготка Швеља да Скробаре однесу сва три бода. У првом полувремену домаћи тим је претио, али и промашивао. Ударци Yајског, Крстинића нису ишли у оквир гола гостију. Гости из Пригревице први пут су озбиљније припретили после велике грешке домаћих фудбалера, када је напад Швељо у 47. минуту рутински постигао погодак. Четири минута касније судија Граовац показао је на белу тачку, али је ударац Вуковића фантастичном парадом успео да одбрани Радовић.
До краја сусрета домаћи тим је имао иницијативу, али после ударца Живанова лопта је завршила поред гола у 68. минуту, а покушај Чигоје одбранио је голман Читаковић у 79. минуту.

Н. Јоњев

Раднички (СМ) - Железничар 0:0

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Радничког, гледалаца 200, судија: Николић (Ловћенац). Жути картони: Н. Симикић, Бојић, Скорупан (Раднички), а Ковачевић, Илић (Железничар).

РАДНИЧКИ: Петровић, Савиновић 7, Берић 7 (Ковачић 6), Ловрић 7, Ђ. Симикић 7, Новаковић 7, Н. Симикић 7, Бојић 7 (Совиљ 6), Скорупан 7, Лукић 7 (Савић 7), Нинковић 7.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Јевтић 6, Текијашки 7, Спасовски (Црномарковић), Илић 7, Јовановић 7, Стајчић 6 (Савков 6), Шалипуровић 6 (Трифковић 6), Симоновић 6, Руњајић 6, Ковачевић 6, Новаков 6.

Домаћи су у првих пола сата промашили неколико идеалних шанси. Али, увек је голман гостију Дејан Јевтић био на висини задатака. Мада се није играо идеалан фудбал било је и добрих акција. Одмах на почетку другог полувремена М. Симикић, Лукић и Скорупан су пропустили идеалне шансе, али опет је голман Јевтић одлично чувао своју мрежу. И сигуно су заслужни гости што носе бод у Панчево.

Б. Рокнић

ТСЦ - Бачка 0:0

БАЧКА ТОПОЛА: Градски стадион, гледалаца 200, судија: Yомбић (Стара Пазова). Жути картони: Милкић, Силађи, Ресановић (ТСЦ), а Ушумовић, Јаковљевић, Војнић и Пухалек (Бачка).

ТСЦ: Јоргић 7, Милкић 7, Ресановић 7, Цветковић 7, Тодоровић 7, Радовић 7, Борош 6 (Рахић), Кривокапић 7, Милић 6 (Перовић 6), Шицар 6 (Јованић), Силађи 7.

БАЧКА: Тасић 7, Киш 7, Савовић 7, Дурановић 7, Ушумовић 7, Никић 7, Зонајић 7, Радосављев 7, Војнић 7 (Пухалек), Јаковљевић 7 (Јосовић), Матијевић 7 (Спремо).

Прво полувреме протекло у одмеравању снага, јер су оба тима показала борбеност, али не и превелику прецизност. Ипак, забележили смо неколико шанси. У 12. минуту Шицар је оштро шутирао, Тасић је кратко одбио лопту до Милића који са пет метара шутирао,  а Тасић је поново био на месту. Неколико  минута касније поново шанса за Драгана Шицара када је са осам метара оштро шутирао, а голман Бачке крајњим напором избацио лопту у корнер.
Гости су имали прилике преко Војнића и Матијевића али су били непрецизни. У 30. минуту поново прилика за домаћина, овога пута  Цветковић је са неколико метара шутирао главом, а голман је био сигуран. У 35. минуту Бачка је могла опет до поготка, када је Ушумовић са неколико метара шутирао и погодио стативу.
У наставку утакмице плаво-бели су били ангажовани, пре свега у нападу. У 60. минуту Милан Матијевић је опалио лопту са 15 метара, а Јоргић је поново избациоу корнер. Потом је Бачка погодила пречку преко Звонка Јаковљевића и то је било све.

С. Стојиљковић

Раднички - Цемент  1:1(1:0)

НОВА ПАЗОВА: Градски стадион, гледалаца око 60, судија Јелена Бањеглав (Бачка Топола), стрелци: Станковић у 17. за Раднички, а Соковић у 90. минуту за Цемент, жути картони: Цвјетиновић (Раднички), Миличковић, Берић и Јанковић (Цемент).
РАДНИЧКИ: Кантар 7, Пантић 6, Здравковић 6, Цвјетиноовић 6 (Ђурић), Дујић 6, Шавија 6, Кркобабић 6, Хајдин 7, Јаворац 7, Цветковић 6,. Станковић 7 (Иванчевић).
ЦЕМЕНТ: Ромић 6, Миличковић 6 (Митровић), Јанковић 6, Велимиров 6( Вујошевић), Пронек 7, Берић 6, Илић 6, Павловић 6, (Тепшић), Станков 7, Милић 6, Соковић 7.
Непажња одбране Радничког  однела је два бода. Играо се последњи минут. Изведен је слободан ударац за госте. Набачену лопту пред гол Радничког, на петерцу је главом дочекао високи Соковић и неометан поред збуњене одбране Радничког је лобовао голмана Кантара. посла.