Сремска ФЛ: Први мај - Хајдук Подунавац 2:1 (0:1)

У другом полувремену, домаћини су прву велику своју шансу, преторили у гол и поравнали резултат.Спасојевић је набацио лопту на другу стативу, а Митровић, је лопту послао у празну мрежу.

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 500, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Митровић у 51.и Радишић у 80. (из пенала) за Први мај, Петковић у 23. за Хајдук Подунавац. Жути картони: Алемпић (Први мај), Страимовић, Симић, Вујасиновић, Мандић (Хајдук Подунавац).Црвени картон: Шолаја (Хајдук Подунавац).

ПРВИ МАЈ: Видановић 7, Путица 7, Митровић 8 (Алимпић 7), Нинковић 7, Кордолуп 8, Јовановић 8, Лукач 8, Чупељић 8 (Радић 7), Спасојевић 8, Радишић 8, Бабић 7 (Мијић 7).

ХАЈДУК ПОДУНАВАЦ: Адровић 7, Пауновић 6, Кекић 6, Вујасиновић 7, Јуришић 6, Симић 6 (Миладиновић 6), Шолаја 7, Страиновић 7, Мандић 7, Јерковић 6 (Станковић), Петковић 7.

Одлични првомајци, лакше су дошли, него што су очекивали, до очекиване победе.Лидер је коначно пао. А, домаћини освојили златне бодове. Уистину, гости су повели, преко Петковића, који је повратниу лопту са око 18 метара прецизно послао иза леђа голмана Видановића.

У другом полувремену, домаћини су прву велику своју шансу, преторили у гол и поравнали резултат.Спасојевић је набацио лопту на другу стативу, а Митровић, је лопту послао у празну мрежу.И онда, победа са пенала.Лукача су гости заустали прекршајем у свом казненом простору.Радишић је тукао са беле тачке.Лопта је ушла у мрежу, али голман Адровић замало је прочитао Радишића у који ће угао лопту послати.

Ј. Ђорђевић

Доњи Петровци - Јединство (М) 4:1 (2:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија).Стрелци: Маринковић у 17.и Ивковић у 43, 67. и 79. за Доње Петровце, Јањатовић у 89. минуту за Јединство. Жути картони: Зекановић, Чалић (Доњи Петровци), Сарић, Кртинић (Јединстрво).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Делић 7, Миљковић 7, Чалић 7, Зекановић 7, Перишић 7 (Видовић), Стоиљковић 7, Ивковић 9 (Човић), Маринковић 8, Миладиновић 7 (Деврња), Радишић 7, Чворков 7.

ЈЕДИНСТВО: Јовановић 6 (Вуцоња), Сарић 6, Шибалић 6, Арбић 6, Вудрак 6, Перовић 6, Ковачић 6 (Јањатовић 7), Кртинић 7, Ханчовски 7, Варга 7.

Још у првом делу, домаћини су могли водити са неколико голова разлике. Ивковић је у току целе утакмице био нерешива енигма за гостујућу одбрану.

Г. Закић

Брестач - Хајдук (Д) 1:3 (0:2)

БРЕСТАЧ: Стадион Брестача, гледалаца 130, судија Станојчев (Ириг).Стрелци: Миленковић за Брестач, Зец два и Белић (аутогол) за Хајдук.
БРЕСТАЧ: Страхиња Младеновић 6, М. Ковачевић 6, Белић 6, Миленковић 8, В. Ковачевић 7, Д. Ковачевић 6, М. Јовичић 8, Гудовић 6, Ј. Јовичић 5 (Мијајловић 6), Срзић 7, Ракић 5.

ХАЈДУК: Б. Зељковић 7, Милекић 7, Требовац 7, Арежина 7, Аврамовић 7,  Радосављевић 7 (Ђермановић), Галетић 7, В. Зељковић 7, Милош Јовановић 7, Марковић 7, Зец 8.

Очекивана победа гостију.Били су бољи ривал у току целог меча. А, домаћини, су имали и среће, јер расположени гости су имали шанси и за убедљивији резултат.

Н. Савић

Јадран - Партизан 4:2 (1:1)

ГОЛУБИНЦИ: Стадион Јадрана, гледалаца 200, судија Ипач (Марадик).Стрелаци: Ољача у 13, Кнежевић у 53, Ј. Којчиновић у 60.и Момчиловић у 78.за Јадран, Трипић у 41.и Живановић у 81. минуту за Партизан.

ЈАДРАН: Видовић 7, Црљен 7, Савић 7, Малетић 7, Булатовић 8, Кнежевић 8, Играч 7, Момчиловић 7, Ј. Којчиновић 8, Ољача 8, Самац 7 (Бошњаковић 8).

ПАРТИЗАН: Ђорђић 6, Петковић 6, Вулетић 7, М. Петровић 7, Карјачић 6, Станојевић 7, Пајић 6, Поповић 6, Трипић 7,  Живановић 6, Костић 6.

Заслужена победа Голубинчана.Офанзивнијом игром у наставку, потпуно, су надиграли госте. Уствари, улазак у игру Бошњаковића, донео је превагу, домаћем тиму. Изванредан гол је постигао Кнежевић волеј ударцем с 16 метара изненадио је слабог голмана гостију Ђорђића.

И. Милаковић

Граничар (А) - Напредак 2:2 (1:2)

АДАШЕВЦИ: Стадион Гранчара, гледалаца 200, судија Рапоти (Сремска Митровица). Стрелци: Скакавац у 10. и Грбатинић у 74. за Граничар, Ђерић у 8.и Љубојевић у 39. минуту за Напредак. Жути картони: Илић, Андришка, Вујић (Граничар), Н. Митровић (Напредак). Црвени картони: Ветеха (Граничар), Савковић, Н. Митровић (Напредак).

ГРАНИЧАР: Илић 6, Андришка 5 (Павловић 6), Грбатинић 7, Кнежевић 6, Кончар 7, Вујић 6, Мијановић 6 (Малић), Ветеха 5, Нешковић 5 (Шуша 6), Стојшић 7, Скакавац 7.

НАПРЕДАК: Н. Митровић 6, Рагастовац 6, Скопљак 6, Љубојевић 6, Ђерић 7, Шарец 6, Димитријевић 6, Савковић 6, Синиша Врачев 6 (Кокановић), Панић 6 (Зец 6),  А. Митровић 7.

Адашевчани нису лако дошли до бода.Тек у другом полувремену.И то из ударца Грбатинића са око 16 метара.Гости дошли да се бране и из контри покушавали да угрозе гол Илића.Тако им је два пута успело, мада, су игри, домаћини били бољи за класу.

Б. Илић

Хртковци - Подриње 2:2 (1:0)

ХРТКОВЦИ: Стадион  Хртковаца, гледалаца 150, судија Радић (Инђија).Стрелци: С. Симовљевић у 18. и 57. за Хртковце, а Живановић у 65. и Пршић у 86. минуту за Подриње. Жути картони: Николић (Хртковци), Симјановски (Подриње).

ХРТКОВЦИ: Чича, Мандић, Међед, Шопаловић (Н.Сушић), Вујић, Манојловић, М. Симовљевић, Радић (Кукић), С. Симовљевић, Николић, Пјевац (С. Сушић).

ПОДРИЊЕ: Релић, Станковић (Владисављевић), Јаковљевић (Витас), Ивић (Лукић), А. Радовановић, Вуковић, Пршић, Живановић, Симјановски, Савић, Тодоровић.

Домаћини, су пропустили, прилику да савладају реномираног ривала. Били су бољи ривал, водили са 2:0, а онда су се повредили кључни играчи Шопаловић и Пјевац. Њихове замене, Н. Сушић и С. Сушић, нису биле адекватне замене и то се одмах остетило у домаћем тиму.Ту празнину искусни гости су искристили, и дошли до незаслуженог бода.

Н. Угрчић

Зека Буљубаша - Рудар 2:3 (2:1)

РАВЊЕ: Стадион Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица).Стрелци: Петрић у 30. (из пенала) и Јеликић у 40. за Зеку Буљубашу, а Даничић у 20, Гербец у 55. и Тришић у 85. минуту за Рудар. Црвени картон: Илић (Зека Буљубша).

ЗЕКА БУЉУБАША: Михајловић 8, Урошевић 6, Јеликић 6, Филиповић 6, Петрић 6, Беловуковић 7, Илић 5, Симић 6 (Миловановић), Трифковић 7, Белић 6 (Николић), Копуновић 7.

РУДАР: Савић 7, Даничић 7, Сантрач 7, Бачић 7, Митровић 7, Нинковић 7, Крстић 6 (Илкић), Стричевић 6, Тришић 7, Батинић 7, Гербец 7.

Домаћини, су пружили партију, како су најављивали.Али, гости су први повели, затим су домаћини преокренули резултат и имали још неколико шанси.Онда су у наставку гости су из две контре препокренули резултат.У наставку игре, после вођства гостију, домаћи су ређали шансе, али нису успели да изједначе.

С. Аћимовић

Љуково - Словен 3:2 (1:1)

ЉУКОВО: Стадион Љукова, гледалаца 100, судија Вуколић (Лаћарак).Стрелци: Стојановић у 41. и 55. и Љубинковић у 48. за Љуково, а Марковић у 25. и Бузаш у 75. минуту за Словен.
ЉУКОВО: Милошевић 7, Новаковић 7, Пешељ 7, Стевић 7, Стојисављевић 8, Живковић 8, Марковић 7, Љубинковић 8 (Видаковић), Стојановић 7, Блануша 7, Бјељац 7.

СЛОВЕН: Васовић 7, Докић 7, Достанић 7, Јоргић 7, Ђуричић 7 (Мушицки), Секулић 7, Шкондрић 7,  Бузаш 8 (Јовановић), Марковић 7, Батањски 7 (Радивојевић), Војчанин 7.

У обострано борбеној и лепој игри, домаћини су, ипак,  поразили госте из Руме. Давно у Љукову, није виђена такло добра фудбалска представа.Шта, се све дешавало, на терену, Љуковчани  могу само резултатом бити презадовољни.Јер, гости, се нису предавали до последњег минута.