Сремска лига: Тренер Ракић поднео оставку

Утакмица је била жива, борбена и веома занимљива, а млађани гости заслужено носе бодове. Домаћи играчи без много залагања нису могли више и очекивати.

Граничар (А) - Словен 1:2 (0:1)

АДАШЕВЦИ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Тодоровић (Инђија).Стрелци: Ветеха у 90. (из пенала ) за Граничар, а Војчанин у 31.и Анђић у 80. минуту за Словен. Жути картони: Шуша (Граничар), Пазарски, Батањски (Словен).

ГРАНИЧАР: Илић 6, Вурдеља 5 (Андришка), Вујић 5, Стојшић 5, Кончар 5, Кнежевић 5 (Нешковић 5), Јовић 5 (Вуксановић 5), Ђурђевић 7, Шуша 6, Б. Радмановић 5, Ветеха 5.

СЛОВЕН: Дер 8, Пазарски 7, Бакаи 7, Мандић 8, Радишић 7, Батањски 8, Поповић 7, Пузић 8, Војчанин 8 (Марковић), Анђић 8 (Станић), Јовановић 7 (Шкондрић).

После утакмице тренер Граничара Зоран Ракић је дао оставку.

Б. Илић

Доњи Петровци - Партизан 1:5 (1:2)

ДОЊИ ПЕРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, гледалаца 100, судијија  Стојковић (Добринци).Стрелци: Перишић у 21.за Доње Петровце, Драгојевић у 37, 67. и 79, Петровић у 43.и Марковић у 47. минуту за Партизан. Жути картони: Трипић, Стошић (Партизан).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 5, Путица 7, Чалић 5, Мушкиња 5, Стоиљковић 6, Јовановић 6, Перишић 5, Шаша 5, Цвијановић 5 (Матић), Крстић 5, Чавић 5 (Опарушић 5).

ПАРТИЗАН: Миленковић 7, Петковић 7 (Радовић), В. Петровић 7, Карајчић 7, Милић 7, Трипић 7, Алексић 7, Драгојевић 9 (Илић), Марковић 8, Богићевић 7, Стошић 7 (Вукотић).

Домаћини, су, добро отворили утакмицу. Повели су и имали још неколико лепих прилика. Но гости су чекали, стрпљиво грешке домаће одбране. И то се десило.Драгојевић је три пута из слободних ударца матирао слабог голмана Томића, што је и одлочило коначног победника.

Г. Закић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Хртковци 0:2, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Љуково 3:0, ПОПИНЦИ: Напредак - Јадран 0:1, АДАШЕВЦИ: Граничар -Словен 1:2, ДИВОШ: Хајдук - Слобода 1:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци -Партизан 1:5, ВРДНИК: Рудар - Први мај 1:2, КЛЕНАК: Борац - Будућност 1:1.