Водећи једва до бода

Цар Урош - Младост (Б) 3:3 (1:2).

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 50, судија Лазић (Краљевци).Стрелци: Петровић у 20. и 72. и А. Бенежан у 49. за Цар Урош, а Николић у 41, Југовић у 45. и А. Љубинковић у 87. минуту за Младост. Жути картони: Перић, Петровић (Цар Урош), Јовановић, Кривошић, Симић, М. Божичковић, Д. Љубинковић (Младост).

ЦАР УРОШ: Пардовицки 7, Белић 7, А.  Бенежан 8, Познан 7, Бакаи 7, Басара 7, Покрајац 7, Петровић 8, Перић 6, Јуришић 6, Бојић 7.

МЛАДОСТ: Башић 6, М. Божичковић 7, Кривошић 7, Марић 7, Симић 7, Вукин 7, Јовановић 7 (С. Божичковић), Д. Љубинковић 7, Радовић 7, Југовић 7, Николић 7 (А. Љубинковић).

Јазачани су, и у овој утакмици, показали, да могу, да победе, сваког ривала, поготово фаворита, као што су били гости из Буђановаца.Али, нису имали спортске среће у финишу меча када су водили са 3:2, а А. Љубинковић, имао среће, да из једне полушансе савлада Пардовицког, и тако спасе свој тим од заслуженог пораза.Од лидера није било ништа, још једна слаба партија ван Буђановаца.

Ј. Мајсторовић

27. октобар - Фрушкогорац 2:4 (0:3)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 150, судија О. Митровић (Рума).Стрелци: Павин у 50.и Бирињи у 87. за 27.октобар, а Стојковић у 12. и Бајић у 20, 41. и 59. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Бирињи, В. Радојчић (27.октобар), Павић, Радвањ (Фрушкогорац).

27. ОКТОБАР: Блануша, Д. Сегеди (Суломар), Т. Хајнал, В. Радојчић, Гузина, Греч, Павин, Бирињи, Мадацки, Рибић, Д. Радојчић.

ФРУШКОГОРАЦ: Д. Кнежевић, Катанић, Обреновић, Стојковић, Бајић, Бјељац, Павић (Дакић), Миоковић, Ристић (Радвањ), Цурковић, Сабо (Поповић).

Домаћини,  су добро и прошли. Гости су имали још добрих прилика, а што резултат није и већи криви су гостујући стрелци који су били више пута непрецизни.

Ј. Јухас

Сремац (Д) - Планинац 6:0 (3:0)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 80, судија Асановић (Рума). Стрелци: Т. Ашћерић у 2, Ж. Радојев у 25, 27, 87.и 90. и З. Ашћерић у 59.минути.

СРЕМАЦ: Ђурић, Бељин, З. Ашћерић, А. Радојев, Честић (лепотић), Т. Ашћерић, Томић (Јовановић), Вукајловић, Ж. Радојев (Д. Вукмановић), Љ. Вукмановић, П. Радовац.

ПЛАНИНАЦ: Б. Ћосић, Д. Ћирић, Васиљевић, С. Ћирић, Мишкулин, Опачић, Путица (Бркић), В. Пајић, Деврња (Макленовић), М. Ћосић (М. Смиљанић), Шумански.

Домаћини, били су бољи тим у току утакмице, и могли су славити и убедљивије. А, гости дошли да се бране и да приме што мање голова.Живота Радојев био је нерешива енигма за одбрану гостију.Ипак, најбољи појединац сусрета, мотор свих домаћих акција, био је Стеван Вукајловић.

Р. Вукајловић

Слога (В) - Јединство (Р) 1:1 (0:1)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Лежаков (Врдник).Стрелци: Стевановић у 78. за Слогу, а Недић у 31.за Јединство. Жути картони: Милановић, Миленко Крстић (Слога), Ловренчић (Јединство).

СЛОГА: Делић (Станојчев), Милановић, Лолић, Бакић, Живчић, Вујић, Радивојевић, Миленко Крстић, Спасојевић, Миросалав Крстић, Стевановић.

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Ловренчић, Л. Јовић, Мирић, Кадар, Недић, Пазарски, Грбић, Марин-

ковић, Васиљевић, Зец (Пањак).

У већем делу, утакмице, домаћини су нападали и стварали шансе, а гости су више играли на својој половини. Односно више су мислили како да одбране своју мрежу. Чак су и повели после грешке одбране домаћих. Изједначили су домаћи-Стевановић је одбијену лопту само вратио у мрежу.

Д. Вујић

Граничар (Г ) - Младост (П) 3:1 (2:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 30, судија Павловић (Кленак).Стрелци: Миловановић у 10. и 43. и И. Јовановић у 47. за Граничар, а Н. Пантелић у 53. минуту за Младост.

ГРАНИЧАР: Шашић 6, И. Јовановић 8 (С. Ђурђевић 6), Рајачић 6, Јовић 6, Ристивојевић 6, М. Самарџић 6 (Р. Ђурђевић 6), Кардаш 6 (Славујевић 6), Миловановић 7, М. Ђорђић 6, С.Ђорђић 6,Таборовић 6.

МЛАДОСТ: Милан Малешевић 6, Милош Малешевић 6, Цвјетиновић 6, Ратковић 6, Цикота 6, Кнежевић 6, Митревски 6 (Ж. Малешевић 6), Н. Пантелић 7, Д. Пантелић 7, Рошуљ 6, Д. Јовановић 6.

Пред голом гостију, више пута , створила се велика гужва, али непрецизни домаћи стрелци, нису могли ни да угурају лопту у мрежу.Ипак, постигли су домаћини три гола и освојили исто толико  бодова.

М. Симић

Војводина - Јединство (К) 1:1 (1:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 66, судија Васић (Ириг). Стрелци: Н. Еркановић у 6.за Војводину, а Степановић у 52. за Јединство. Жути картон: С. Вилотић (Војводина).Црвени картон: Јовановић (Јединство).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Бикић 7, Ристић 8, Георгијевић 7, Поткоњак 7, Гарић 7, Васић 9, Н. Еркановић 8, Ј. Еркановић 8, Вукојевић 8, Радовановић 7.

ЈЕДИНСТВО: Јокић 9, Јовановић 7, С. Вилотић 7, Кордолуп 7 (Ласковић), Грујић 7, Степановић 7, Влајин 7,  Загорчић 7, Томић 7, Спасојевић 7, Богдановић 7.

После брзог вођства домаћих, одмах на почетку, домаћини су одмах стали очекујући да ће одбранити минимално вођство.Тако су у наставку и гости постигли брзо изједначење. Па и они стали, а потом су обе екипе играле рутински, како би сачувале по бод.

Н. Лазаревић

Фрушка гора - Полет 6:1 (3:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 30, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Цветићанин у 11, Љубинковић у 16, 35. и 84, Радић 71. и Матић у 78. минуту за Фрушку гору, а Лозанчић у 84. за Полет. Жути картони: Грубјешић, Матић (Фрушка гора).

ФРУШКА ГОРА: Костић 7, Кнежевић 8, Матић 8, Ђапић 7, Грубјешић 7, Љубинковић 7, Мијајловић 7, Трнић 7, Радић 8, Боровић 7, Цветичаћнин 7.

ПОЛЕТ: М. Ликић 6, Лозанчић 7, Ивановић 6, Д. Петровић 6 (Цвијановић 6),  Пожарчевић 6, Јовановић 6, Јовић 6, Васић 6, Хегедиш 6, В. Петровић 5, Милетић 6.

Гости из Никинаца, најављивали су, да ће играти максимално борбено и да неће дозволити домаћим стрелцима да се распуцају.То је било само до 11. минута, после тога све је било у знаку домаћих стрелаца. Постигли су шест голова и бар још толико су промашили, па гости могу бити и задовљни коначним резултатом.