Војводина - Црвена звезда 2:3 (2:0) Крај утакмице

Војводина - Црвена звезда 2:3 (2:0)Крај утакмице

НОВИ САД: Стадион “Карађорђе”, капацитет: 14.458 места. Судије - главни: Данило Грујић (Ниш), помоћници: Милан Минић (Ниш) и Ивица Стојановић (Алексинац). Четврти судија: Срђан Јовановић (Београд).

ВОЈВОДИНА: Роцков - Лакићевић, Планић, Маслаћ, Антић - Вукасовић, Пушкарић - Трујић (Спремо), Палочевић, Малбашић - Мелег.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Манојловић - Петковић, Фримпонг, Луковић, Анђелковић - Ле Талек, Доналд - Плавшић, Канга, Руиз - Боаћи.

Утакмица је почела...

- 5. минут, 1:0, Мелег је одузео лопту на средини терена, проиграо је десно Палочевића, овај је десном ногом упутио лопту по земљи у шеснаестерац, голман Звезде је кратко одбио а натрчао је Мелег и погодио мрежу.

- 9. минут, 2:0, корнер је извео Малбашић, Петковић је лоше интервенисао, а Пушкарић је сачекао лопту на другој стативи и погодио гол.

- 19. минут, Боаћи је имао шансу за Звезду после додавања Плавшића али је шутирао преко гола.

- 30. минут, Руиз је имао шансу, сам је био испред Роцкова који му је одбранио шут.

- 41. минут, Бабић јеодлично проигран од Мелега, али је отишао у страну и пропустио прилику.

- 46. минут, Мелег није искористио одличну прилику после одличног додавања Малбашића,

Крај полувремена...

Почело је друго полувреме...

- 51. минут, 2:1, Плавшић је центрирао са десне стране, Ле Талек је остао сам на пет метара и спровео лопту у мрежу.

- 53. минут, Ударац главом Боаћеа поред стативе.

- 55. минут, Лакићевић је шутирао искоса са десне стране али је Манојловић одбранио.

- 61. минут, 2:2, Анђелковић је центрирао са леве стране а Боаће је захватио лопту главом и погодио мрежу.

- 70. минут, 2:3, Канга је центрирао лопту са десне стране на пет метара од гола, Пушкарићу је лопта прешла преко ноге када је желео да је избаци и завршила у мрежи Роцкова.

- 80. минут, Руиз је шутирао из близине али је Роков одбранио.

- 81. минут, Трујић није искористио одличну прилику за Војводину, одлично је проигран, сам је био, шутирао је али је Маојловић одбранио.

Крај утакмице Војводина-Црвена звезда 2:3 (2:0).