СРЕМСКА ЛИГА Вогањци незадовољни дељењем правде

У дербију кола било је свега. Гости су били изузетно незадовољни суђењем па су зарадили два црвена картона,  због приговора с клупе.
ФК Шумар/Првотимци и омладинци Шумара из Огара

Шумар - Слога 2:0 (1:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 200, судија: Ћирковић (Јарак), стрелци: Петронијевић у 22. и Матовић у 54. минуту. Жути картони: Обрадовић (Шумар), а Марин, Шкорић, Достанић, Гајић, представник клуба Марковић и тренер Манојловић (Слога). Црвени картони: Јовановићи представник клуба Марковић (Слога).

ШУМАР: С. Младеновић, Милићевић (Анђелковић), М. Младеновић (Рагастовац), Кордолуп (Радовановић), Матовић, Ракић (Петковић), Нинић, Петронијевић (Обрадовић), Стојадиновић, Љубојевић, Млађеновић.

СЛОГА: Цветковић, Поповић, Глувић (Гајић), Марин, Батањски, Шкорић, Достанић, Ленхарт (Босанчић), Станић (Стојановић), Милекшић, Мартиновић,

Вукосављевић (Милекшић).

Иначе, домаћи су били бољи и заслужено дошли до победе.

Срем - ЛСК 4:1 (2:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија: Лепак (Нови Бановци), стрелци: Ђилас у 11. Новић у  45. Штетић у 70. Комазец у 78. за Срема, а Маринковић у 87. минуту за ЛСК. Жути картони: Комазец, Јаворац (Срем).

СРЕМ: Кнежевић, Гамбирожа (Стефановић), Богојевић: Цветковић (Јаворац), Матић, Богдан (Штетић), Комазец, Гмизић (Симић), Ђилац, Бајловић, Новић.

ЛСК: Веселиновић, Белић (Никшић), Микић, Турудић, Лацковић (Влајић), Шућак, Маринковић, Кнежевић, Зарић, Стојчић, Чоњагић.

Лако су фудбалери Срема дошли до још једне победе и остали у врху табеле.

Граничар (К) - Сремац (Д) 1:1 (0:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија: Пантовић (Рума), стрелци: Дамњановић у 65. за Граничар, а Мирковић у 90. минуту за Сремац. Жути

картони: Шојић, Митровић, Бисерчић, Јовановић (Граничар), В. Радојичић (Сремац).

ГРАНИЧАР: Јокић, Ћулић, Шојић, Митровић, Бисерчић (Симић), Де. Печеница, Да.

Печеница, Дамњановић (Стефановић), Јовановић, Вујић (Стојановић), Јуришић.

СРЕМАЦ:  Радић, В. Радоичић (Лазић), Зденковић, Симуновић, Мирковић, Марчета, Тихомировић, Ј. Радоичић (Симић), Костић (Мркела), Станић, Јанковић.

Водили су Кузминци све до последњег минута, а онда је Стефан Мирковић после контре успео да савлада Јокића, па су гости из Деча освојили важан бод.

Раднички (И) - Сремац (В) 2:2 (2:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 200, судија: Клисурић (Сремска Митровица), стрелци: Еркановић у 41. и 45. за Раднички, а Валент у 79. и 87. минуту за Сремац. Жути картони: Маслић (Раднички), Грујин, Валент (Сремац).

РАДНИЧКИ: Честић, Добић (Митровић), Добријевић, Дробац, Мрђеновић, Живанов, Вукомановић (Маслић), Еркановић, Адамовић, Крстић, Леђанац.

СРЕМАЦ: Влајић, Мирић, Цвијановић, Скопљак (Хајризи), Грујин, Поповић (Стевановић), Аврамовић (Ђокић), Павковић (Лекић), Коларов (Валент), Станковић, Ранков.

Ирижани су добро започели мреч. Играли нападачки и у финишу првог дела сусрета стекли два гола предности. Међутим, нису имали снаге и гости из Војке успели су у финишу меча да изједначе резултат.

Припремио: Г. К.

Резултати и табела:

Партизан - Хајдук (В) 0:3, СВ Раднички - Сремац (В) 2:2, Граничар - Сремац (Д) 1:1, Шумар - Слога 2:0, Полет - Подриње 2:1, Напредак - Крушедол 10:1, Срем - ЛСК 4:1, Будућност - Фрушкогорац 6:0.