ЗВЕЗДА УСПЕШНА НА ПРИПРЕМАМА Добили Залаеђершег у припремној утакмици

ПАФОС: Фудбалери Црвене звезде победили су мађарски Залаеђершег резултатом 1:0 у пријатељском мечу одиграном на Кипру.
LS

Први су шансу имали играчи мађарског клуба, али је у 17. минуту пречку погодио Киш. Звезда је повела у 22. минуту. Виктор Радојевић је био асистент, а Јован Шљивић стрелац, погодио је главом са десетак метара. Шљивић је у 38. минуту могао и до другог гола, али је погодио стативу.

У 63. минуту, после корнера, штопер Звезде Немања Милуновић није искористио одличну шансу да дуплира вођство шампиона Србије.

Последњу шансу за изједначење Залаеђершег је имао у 77. минуту, али је Шпољарић погодио стативу.

Тренер Звезде Владан Милојевић је на овом мечу значајно комбиновао поставу, па Глазер, Дегенек, Родић, Иванић, Мијатовић, Недељковић, Стаменић и Катаи нису ни били у конкуренцији за састав.