фк тсц

Спорт / Остали спортови Ђерђи Вилагош о условима у новооснованом Атлетском клубу ТСЦ: Много смо добили сарадњом са фудбалским клубом, сви ресурси на располагању
Средином априла формиран је Атлетски клуб ТСЦ у Бачкој Тополи, ког финансира истоимени фудбалски клуб, годинама уназад члан врха суперлигашке табеле и учесником евро-такмичења.
Спорт / Фудбал НЕОЧЕКИВАН ПОРАЗ ТСЦ –А У ЛУЧАНИМА: Тополчани без “горива”
Неочекивано фудбалери ТСЦ –а изгубили су у Лучанима (2:0).
Video
Спорт / Фудбал МЛАДОСТ У ЛУЧАНИМА НАДИГРАЛА ТСЦ:  Тополчани без „горива“
Неочекивано фудбалери ТСЦ –а изгубили су у Лучанима.
Спорт / Фудбал ТСЦ У ЧЕТВРТАК ГОСТУЈЕ У ЛУЧАНИМА: Тополчани гледају ка другом месту
Фудбалери ТСЦ у четвртак гостју у Лучанима и уверени су да ће наставити серију победе и тако и даље остати у трци са Паертизаном за друго место које води у квалификације за Лигу шампиона.
Photo
Спорт / Фудбал "ПЛАВИ ЛАВОВИ" ИЗ БАЧКЕ ТОПОЛЕ КОЈИ САЊАЈУ ВЕЛИКЕ СНОВЕ
Премијера филма „Плави лавови“ одржана је пред препуном салом хотела Мизнах Зобнатица Ресорт у Бачкој Тополи.
Спорт / Фудбал ЖАРКО ЛАЗЕТИЋ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Живимо у Србији, знамо шта се прича, ко кога пушта и не пушта
Тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић изјавио је да ће његов тим до краја сезоне играти без калкулација и покушати да понови успех од прошле сезоне.
Video
Спорт / Фудбал ТСЦ ЗАБЕЛЕЖИО НОВУ ПОБЕДУУ СУПЕРЛИГИ: Рутинска победа Тополчана
Лако готово рутински фудбалери ТСЦ –а су савладали екипу Чукаричког и још једном доказалуи да се налазе у сјајној форми.
Спорт / Фудбал ТСЦ ДОЧЕКУЈЕ ЧУКАРИЧКИ: Тополчани најављују нови спектакл
 Фудбалери ТСЦ –а спремно очекују меч са Чукаричким који се игра у недељу (14.30), уверени да ће настати серију добрих резултата, али су и опрезни јер су „брђани“ у поправили форму
Спорт / Фудбал ТСЦ ОВЕРИО ТРЕЋЕ МЕСТО У СУПЕРЛИГИ Лазетић: Желимо победу у свакој утакмици
Успео је ТСЦ да победом против Радничког из Крагујевца (4:3) три кола пре краја првенства обезбеди место у такмичењима УЕФА и наредног лета.
Video
Спорт / Фудбал ТСЦ НОВОМ ПОБЕДОМ ОБЕЗБЕДИО ТРЕЋЕ МЕСТО: Тополчани за 15 минута завршили посао
Само 15 минута је било потребно Тополчанима да заврше посао  и да забележе још једну победу, која им гарантује треће место на крају такмичења у Суперлиги.