Брејк шампиона

Одбојкаши Црвене звезде направили су брејк у полуфинбалу плеј-офа и изједначили резултат и серији на 1:1. Актуелни шампион је славио у Новом Пазару са 3:1, одиграо веома добро,

Нови Пазар – Црвена звезда 1:3 (25:23, 17:25, 18:25, 21:25)

НОВИ ПАЗАР: Хала “Пендик”, гледалаца: 1.000, судије: Петровић (Ужице), Зеленовић (Београд).

НОВИ ПАЗАР: Ристић 12, Хас. Затрић 1, Лопар 7, Даца 5, Шормаз 3, Зуковић (л), Божовић, Хам. Затрић, Радосављевић 16, Симић, Хамзагић 12.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Шкрбић, Јевтић (л), Самарџић, Петровић 2, Гмитровић, Машуловић 5, Милутиновић 10, Нејић 16, Стојсављевић 11, Мунћан 1, Благојевић 21, Вељовић.

максимално нападао и то му се исплатило јер је осигурао још минимум два сусрета и то на свом терену.

Очекивало се да ће Београђани узвратити, а поново је најрасположенији био коректор Александар Благојевић. Истини за вољу, домаћи су направили много грешака, али је одлучујући био сервис црвено-белих.

Домаћин је само успео да добије први сет и то после драме, а онда је Звезда преузела конце игре и просто разбила ривала. У четвртом сету водио је домаћин 21:16 и мислило се да ће меч одлучити тај-брејк, али су сервиси Благојевића донели преокрет (9:0) и закључење велике победе актуелног шампиона.