Међуопштинска лига Срем–исток: Недимовић донео победу

Крушедол - ЧСК 2:1 (1:0)
krusedol

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 50, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелци: Марчетић у 43. и Недимовић у 75. (из пенала) за Крушедол, а Драгичевић у 53. минуту (из пенала) за ЧСК. Жути картони: Недимовић, Цурковић, З. Клајић, Чурколи, Жижић (Крушедол), Димић, Драгичевић, Кнежевић, П. Суботин (ЧСК). Црвени картон: Ђокић (ЧСК).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 8, Јелковић 8,  Крунић 8, Гостојић 8, Клаијић 8, Недимовић 8, Цурковић 8, Чурколи 8, Моравек 8, Белановић 8 (Жижић 7), Марчетић 8 (Петровић).

ЧСК: Војновић 7, Пејић 7, Ђокић 8, Димић 7, Кнежевић 7, Арсић 7, Драгичевић 7 (Јокић 7), Милић 7 (Лапчић 7), Симић 7 (Бонџић 7), Шпоња 7 (П. Суботин 7).

Гости из Чортановаца могу да буду задовољни коначним резултатом. Домаћини су промашили још неколико лепих прилика, уз то су два пута уздрмали стативу и једном пречку.

С. Радуловић

Раднички (И) - Граничар (О) 2:0 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 50, судија Павловић (Кленак). Стрелци: Н. Еркановић у 12. (из пенала) и Анђић у 75. минуту. Жути картони: Иконић, Крстић, Стојановић, М. Шевић, Н. Еркановић (Раднички), Петковић, Д. Кнежевић, Петровић, Китанов (Граничар).

РАДНИЧКИ: Видановић, Брацић, Николић, М. Шевић (Ј. Еркановић), Пазарски, Иконић, Н. Еркановић, Анђић,  Стојановић (Шевић), Крстић (Дрљача), Митровић (Јањић).

ГРАНИЧАР: Самарџић, С. Михајловић (С. Ковачевић), Чавић, Петковић, С. Јовановић, Балабан, Гмизић (М. Живановић), Лазић (Дражић), Петровић, Д. Ковачевић, Китанов.

Иако су гости играли добро, створили неколико шанси, чак нису искористили ни пенал (Видановић је Петровићу одбранио шут са беле тачке) Ирижани су славили. Кључни моменат сусрета био је први гол домаћина из пенала. Слаби судија Павловић који је био удаљен чак 35 метара од гола гостију видео је прекршај.

Д. Орловић

Младост (Б) - Хртковци 1:2 (0:1)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште  Младости, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Петковић у 60. за Младост, а Отржан у 35. и Савић у 85. минуту за Хртковце.

МЛАДОСТ: Лалошевић 7, Д. Кривошија 7, Кривошић 7, Кошутић 7, Јовановић 7, Луштинић 7, Томић 7 (З. Југовић 8), Ранђеловић 7 (Лилић), В. Југовић 7, Петковић 7, Бакић 7.

ХРТКОВЦИ: Чича 7, Павличевић 7, Кукић 7, Рудић 7, Перић 7,  Станојевић 7, Симовљевић 7, Јолџић 7, Савић 8, Отржан 8, П. Лумчевић 7 (Сушић 7).

Лака победа гостију. Домаћини без кондиције нису могли ништа да учине.

С. Јовановић

Шумар - Брестач 1:3 (0:2)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 50, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Јанковић за Шумар, а Ђокић, Милетић и Стевановић за Брестач.

ШУМАР: Петковић 7, Живковић 7, Бабић 7, Ђокић 7, Јанковић 7, Врачевић 7, Живић 7, Весић 7 (Г. Миличевић 7), Горашевић 7 (Спасојевић 7), З. Миличевић 7 (Деврња 7), Перић 7 (П. Цвјетиновић 7).

БРЕСТАЧ: Параносић 7, Стојковски 7, Бардачки 7, Лозанчић 7, Обреновић 7, М. Ковачевић 7, Милутиновић 7 (Вучковић), Милетић 8 (Глушац), Ђокић 8, Марин 7 (Цветков ић), Стевановић 8 (Матић).

Заслужена победа играча из Брстача, над добром екипом Шумара. Једноставно, гости су били бољи ривал и можда су заслужили и убедљивију победу.

М. Радојчић

Полет - Сремац (Д) 3:5 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Кесић у 19. (из пенала) и 66. и Лукач у 53. за Полет, а Прљић у 55, Вукомановић у 63, 75. и 77. и Лучић у 86. минуту за Сремац. Жути картони:  Поповић, Р. Савић (Полет), Паунковић (Сремац).

ПОЛЕТ: Пашић 6, Поповић 6, И. Савић 7, Тодоровић 6, Којић 6, Р. Савић 5, Делибос 6, Старац 6, Јовић 7 (Сириџански 6), Р. Кесић 7 (Лукач 7), Калезић 7.

СРЕМАЦ: Митровић 7, Петковић 7, Глушац 7, Томић 6, Паунковић 6, Прљић 6, Љ. Вукомановић 8, Маyарац 7, Дупор 7 (Р. Ашћерић 7), Туфегyић 7 (Лучић 6), Јованић 6 (Радовац).

Домаћи су играли у подмлађеном саставом , с кадетима и успели су да реше прво полувбреме у своју корист. Међутим, у наставку много старија и искуснија екипа гостију из Добринаца искористила је све мане младости домаћина и на крају заслужено славила.

Б. Рађеновић

Срем (СМ) - Сремац (Д) 2:1 (1:1)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Белић (Ириг). Стрелци: Андрић у 2. и Рауковић у 76. за Срем, а Филиповић у 6. минуту за Сремац. Жути картони: Рауковић (Срем), В. Кресојевић, М. Илић (Сремац).

СРЕМ: Вукашиновић 7, С. Ранковић 7, Маричић 7, Миличевић 7 (А. Ранковић), Андрић 9, С. Матић 7, Рауковић 8 (Крњулац), Ф. Матић 7, Турудић 7, Босанчић 7 (Јовановић), Бајловић 7.

СРЕМАЦ: Смиљанић 6, Секулић 6, Јуришић 7 (Лудајић), Т. Мијатовић 7, Бачевац 7, Б. Крсојевић 7, М. Илић 6, Недељковић 6, Видицки 7 (В. Кресојевић), Лапчић 7, Филиповић 7 (Арсенијевић).

Ривали су играли одлично за овај ранг такмичења.Посебно су играли добро домаћини, али нису успели постићи више од два гола, иако су имали неколико лепих прилика. И гости  су имали неке своје шансе, али су су имали и среће, код гола Филиповића, када је изненадио голмана Вукашиновића после шута с 16 метара.

Рауковић је постигао победоносни гол главом после изванредног центршута. А Андрић је био прецизан из шута с више од 25 метара.

Ж. Јовановић

Напредак (Ж) - Дунав 3:0 (1:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Павловић (Огар). Стрелци: Мудрић у 30. и 55. и Бузаш у 64. минуту.

НАПРЕДАК: Крнић 7, С. Вишњић 7, Миљковић 7, Секулић 7, Гемери 7, М. Савић 7, Мудрић 7, Мадацки 7, Трнић 7 (Божић), Бузаш 7 (Н. Вишњић), Вујевић 7 (Топић).

ДУНАВ: Лошић 6, Арсић 7 (Срјемац), Кованић 7, Вученовић 6, Станчић 6, Сурдучки (Радуловић),  Поповић 6, Јокић 7, Минић 7 (Николић), И. Милешевић 7 (Китић), У. Милешевић 7..

Заслужили су по шансама домаћини и убедљивију победу. А сва три гола постили су после изванредних акција.

Н. Крнић

ИРИГ: Раднички - Граничар (О) 2:0, БУЂАНОВЦИ: Младост - Хртковци 1:2, КРУШЕДОЛ: Крушедол - ЧСК 2:1, ОГАР: Шумар - Брестач 1:3, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Сремац (Д) 3:5, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем -  Сремац (Деч) 2:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Дунав 3:0.

1. Брестач            2      2      0      0      8:1    6

2. Сремац (Д)       2      2      0      0      6:3    6

3. Раднички (И)    2      2      0      0      4:1    6

4. ЧСК                   2      1      0      1      5:2    3

5. Граничар (О)    2      1      0      1      4:2    3

6. Напредак (Ж)   2      1      0      1      4:2    3

7. Срем (СМ)        2      1      0      1      2:2    3

8. Хртковци          1      1      0      0      2:1    3