Општинска лига Рума–Ириг: Контрама до победе

Полет - Јединство (К) 4:1 (1:1)
polet nikinci

НИКИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 40, судија Оташевић (Рума). Стрелци: Стевановић у 15, Милетић у 77. и Перић у 79. и 91. за Полет, а  Лазић у 22. минуту за Јединство. Жути картони: Перић, Марић, Милетић (Полет), Цветичанин, Симић, Спасојевић, С. Лазаревић (Јединство).

ПОЛЕТ: Вељовић, Лозанчић, Денић, Стевановић, Б. Јокић, Марић, Дамјановић (Лубашчук), Марковић, Петровић (В. Јокић), Милетић, Перић.

ЈЕДИНСТВО: Кошутић, Цветичанин, Ласковић, Спасојевић, С. Лазаревић, Јовић, Чворков, Томић, Михајловић, Симић (Честић), Лазић (Рикановић).

Играчи Полета су одиграли су добро и борбено у одбрани и брзо прелазили у контре. Tо им је било довољно да просто растуре противника.

Б. Тадић

Сремац (Д) - Војводина 4:0 (3:0)

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 150, судија Узелац (Рума). Стрелци: Д. Вукмановић у 32, Вукајловић у 36, Томић у 45. и Маџарац у 83. минуту. Жути картони: Р. Ашћерић, Ђурић (Сремац), В. Марковић (Војводина). Црвени картон: Шкорић (Војводина).

СРЕМАЦ: Секулић 7 (Ивановић), Драгутиновић 7,  Томић 8, Д. Вукмановић 8, Паунковић 7, Р. Ашћерић 7, Љ. Вукмановић 7, Маџарац 8 (Бељин), Маричић 7, З. Ашћерић 7 (Ђурић), С. Вукајловић 8.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 6, Пушић 6, Мандић 6, Шкорић 5, Ристић 7, Шевић 6, Бјеливук 7, Ј. Еркановић 6, Георгијевић 6 (Аврамовић), Бајић 6 (С. Пушић 6), В. Марковић 6 (Стевић 6).

Покушали су играчи Војводине да се надигравају са искусним домаћинима. И све је ишло по плану, добро су гости парирали до 32. минута када су домаћини повели преко Д. Вукмановића. После тога домаћини су преузели потпуну иницијативу и надиграли госте из Нерадина.

Р. Вукајловић

Јединство (Р) - Борац (С) 7:0 (3:0)

РУМА: Игралиште Једиунства, гледалаца 100, судија Ђукановић (Рума). Стрелци: Кадар у 12. и 81,Зец у 19, Љубишић у 36, Маринковић у 63, Греч у 65. и Пањак у 88. минуту. Црвени картон: Богнар (Борац).

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Мађешић 7, Л. Јовић 7, Маринковић 8, Мирић 7, Грбић 7, Алемпић 7, Зец 7, Греч 7 (Видаковић), Љубишић 7, Кадар 8 (Пањак).

БОРАЦ: З. Радивојевић 7, М. Ђаковић 6 (Ж. Нешковић 6), Вукмировић 6, Максић 6, Богнар 5, Кескеновић 6, Зељајић 6, Д. Ђаковић 6, Опачић 6 (Јанковић 6), Торњански 6, Ловренчић 6.

Рутинска победа, домаћина.А,  било је још, много, правих шанси.

Д. Видаковић

Фрушкогорац - Слога (В) 3:4 (2:4)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Јокић (Никинци). Стрелци: Павловић у 12. и 30. и Васић у 60. за Фрушкогорац, а  Симеуновић у 6. и 32. и Недић у 40. и 43. минуту за Слогу. Жути картони: Бенежан, Бјелобрк (Слога).

ФРУШКОГОРАЦ: Д. Кнежевић, Стојаковић (Стојковић), Павловижћ  (Самарџија), Топић  (М. Кнежевић),  Бјељац, Антонић,  Радвањ,  Радивојевић, Бакић, Миоковић, Васић.

СЛОГА: Мачак (Г. Петровић), М. Петровић, Милановић, Бјелобрк, Миленко Крстић, Вучковић,  Симеуновић, Вујић, Недић, Харш (Лазичић), Бенежан (Вукомановић).

Лако су фаворизовани гости савладали домаћине, који сматрају да је први гол Слоге постигнут из чисте офсај позиције. И тај гол је умногоме допринео даљем току утакмице. Домаћини јесу у једном моменту преокренули резултат, али нису могли да забораве грешку у судије и на крају су изгубили.

Р. Миоковић

Граничар (Г) - 27. октобар 4:1 (2:1)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Павловић (Кленак). Стрелци: Таборовић у 38. и 78. и Б. Јовић у 42. и 55. за Граничар, Гузина у 25. минуту за 27. октобар. Жути картони: С. Јовановић, Милић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, Бојанић 7, С. Јовановић 7, М. Самарџић 7, И. Јовановић 7, Г. Гавриловић 7, Васић 7, С. Гавриловић 7, Милић 7, Јовић 7 (Ђурђевић), Таборовић 7.

27. ОКТОБАР: Сабо 7, С. Јухас 7 (В. Јухас 7), Миљковић 7, Рибић 7, Д. Радојчић 7, Станковић 7, И. Бирињи 7, Гузина 7, В. Радојчић 7, Фекете 7 (Варга), Сегеди 7 (Павин).

Коначно су домаћини славили, али не баш тако лако како говори резултат. Гости су се добро борили, али нису успели да реализују шансе.

М. Стевић

ГРАБОВЦИ: Граничар - 27.октобар 4:1, РУМА: Сремац (Д) - Војводина 4:0, Јединстрво (Р) - Борац (С) 7:0, НИКИНЦИ: Полет - Јединство (К) 4:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Слога (В) 3:4, ПЛАТИЧЕВО: Јединство -Младост (П) 3:0 (гости нису дошли).

1. Слога (В)              15     12     1      2      57:16        37

2. Јединство Р)        15     11     2      2      35:13        35

3. Сремац (Д)           15     10     2      3      44:17        32

4. Јединство (К)       15     10     1      4      39:20        31

5. Јединство (П)      15     8      2      5      35:18        26

6. Полет                   15     7      5      3      29:18        26

7. Фрушкогорац       15     6      4      5      30:30        22

8. Граничар (Г)         15     5      0      10     29:49        15