СУБОТИЧАНИ БОЉИ ОД ДИРЕКТНОГ КОНКУРЕНТА Фудбалери Спартака савладали нишки Раднички, Јавор у надокнади савладао Радник

Фудбалери Спартака су у Суботици данас савладали нишки Раднички резултатом 3:1, док је Јавор као гост победио Радник аутоголом у 90+4. минуту у мечевима 4. кола плеј-аута Суперлиге Србије.
lopta fudbal pix

Спартак је све дилеме око победника решио у првом полувремену.

У трећем минуту Михауло Богићевић је био асистент, а Андреј Тодоровски стрелац.

Стефан Томовић затим у 27. минуту постиже гол на додавање Огњена Мудринског, да би у 45+2. минуту био асистент, а Јован Лукић стрелац.

Пораз гостију ублажио је Стефан Вукић голом у 72. минуту после асистенције Александра Војновића.

Спартак је 10. са 42 бода, а Раднички позицију испод са 40.

Јавор је до изузетно важне победе на гостовању већ испалом Раднику стигао аутоголом Матеје Стојановића у 90+4. минуту.

Јавор сада има 35 бодова и налази се на 13. месту које води у доигравање за опстанак.