Суперлига Србије: Војводина-Мачва (1:0)

На Стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду завршена утакмица Војводина-Мачва, Војводина повела у 32. минуту голом Мркаића
њ

92` Готова утакмица

91` Дринчић из даљине, лопта иде преко пречке

89` Гемовић јако шутнуо из казненог простора, Гордић из Мачве одбранио

85` Растрзана игра при крају меча

79` Промена у Мачви, Ђоковић уместо Зукановића

76` Велика шанса за Младеновића из Војводине, који је шутнуо по земљи далеко од гола, а претходила је одлична размена пасова на левој страни, и повратна лопта као на тацни

72`Пејовић у Мачви мења Марковића

68` Стопостна шанса за Зукића, шут преко гола са пет-шест метара, лопта је после центаршута и деконцентрације одбране Мачве дошла до њега, он је захватио из прве и то из окрета

66` Мијаиловић одлично шутирао из даљине под пречку, голман Војводине Вуклиш још једном фантастично интервенише

64` У Војводини Мркаића мења Младеновић

60` Михајловић направио слалом кроз одбрану Војводине, јак шут са 16 метара, право у голмана Вуклиша

53`Динамично и друго полувреме, Војводина напала по десној страни, шутирао Зукић

49` Лепа контра Војводине, лопта после неколико пасова дошла до Стојковића који је шутнуо са 18 метара, али је голман Мачве Гордић лако одбранио

46`Почело друго полувреме, у Мачви Михајловић уместо Божића

45` Крај првог полувремена

43` Марковић из Мачве добио жути картон због старта на средини терена, спречио је тако контру Војводине

40` Мркаић имао најбољу шансу на утакмици, али није добро захватио лопту, прешла му је преко ноге на 4-5 метара 3 од гола

38` Кнежевић из Мачве добио жути картон, неопрезно руком закачио Мркаића

37` Човић главом из доста тешке позиције, затресао спољни део мреже

32` Мркаић главом после корнера и 1:0 за Војводину

29` Гемовић лепо заломио левој страни удесно и десдном, ногом као из топа шутирао у ближи угао Мачвиног гола, Гордић успео да одбрани

27` Добар ударац Зукића по земљи са двадесетак метара, лопта закачила играча Мачве, иначе би вероватно  завршила у мрежи

23` Шанса за Мачву, Вуклиш  изванредно брани после опасног центаршута и Мијаиловићевог шута главом

21`Гемовић са леве стране асистирао Дринчићу, познатом по изузетно јаком и прецизном ударцу, лопта лрети преко пречке

14`За разлику од почетка утакмице, када су актери били равноправни, сада Војводина напада

12` Врло жустра утакмица, игра се брзо

9` Мркаић шутирао главом са десетак метара, лопта отишка поред гола

7` Прилика за Војводину, Човић шутирао глчавом са земље, голман Мачве Гордић одбранио

5` Мачва је дошла да се надиграва. ушла је амбициозно у утакмицу, одиграли су и врло опасну контру, која је заустављена због офсајда

ВОЈВОДИНА:Горан Вуклиш, Младен Деветак, Немања,Ћовић, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Ђорђе Ђурић, Момчило Мркаић, Миодраг Гемовић, Аранђел Стојковић

МАЧВА: Милош Гордић, Лазар Ивић, Иван Обровац, Дилан Ортиз, Бранислав Марковић, Стефан Дабић, Марко Мијхаиловић, Милош Зукановић, Игор Ристивојевић, Братислав Кнежевић, Филип Божић