Суперлига Србије: Завршен дерби Војводина-ТСЦ (0:1)

У Новом Саду на Стадиону „Карађорђе“ крај меча Војводина-ТСЦ, ТСЦ повео у 30. минуту голом Петковића који је одлучио победника
с

95`  Крај утакмице

90` После продора Гемовића са леве стране умало аутогол ТСЦ-а

84` У ТСЦ-у Дуроњић уместо Станојева, Бањац мења Сантрача

83` Прилика за Војводину, Гемовић центрира са леве стране, Човић касни за делић секунде, Вукадиновић изашао у тиму Војводине на терену Новевски

74` Човић добио жути картон због фаула над Томановићем

70`Контра Војводине, Вукадиновић добио дуг пас, претрчао чувара, потом је голман Филиповић за делић секунде брже закачио лопту, а играчи су се сударили. Прилика за Војводину

67` У Војводини Петар Бојић уместо Вељка Симића

`66` У ТСЦ-у ушао Ђаковац уместо Тумбасевића

63` После констатног притиска Војводине шут Вељка Симића са петнаестак метара, лопта отишла преко пречке, добра прилика за Војводину

62` Гужва у петерцу ТСЦ-а после незгодног центаршута Дринчића, гости се некако одбранили

58` Брза двопотезна акција ТСЦ-а са леве стране, изблокиран Станојев, жути картон добио Петковић из ТСЦ-а. У Војводини Мркаића мења Гемовић

55` Жустра игра у другом полувремену, али се игра углавном на средини терена, за сада нема шанси

49` У другом полувремену Војводину води Шарац, пошто је Лалатовић искључен

46` Почео други део утакмице, у Војводини на терену Немања Човић и Никола Андрић, Бјековић и Зукић замењени

45` Завршено прво полувреме,Лалатовић прво добио жути картон због приговора, па потом црвени

43` Незгодна ситуација пред голом Војводине после центаршута, голман Новосађана Симић у петерцу успео да интервенише

38` Мркаић умало да искористи лошу интервенцију штопера ТСЦ`а Антонића

36` Шанса за Војводину после Дринчићевог центаршута покушао Бралић главом, пре тога Антонић из ТСЦ-а добио жути због играња руком

30` Марко Петковић из близине погодио мрежу Војводине, пратио је продор Зеца, који је шутирао са леве стране, ТСЦ искористио одбитак, Војводина-ТСЦ 0:1

28` Дринчић из слободњака, али се ТСЦ после центаршута лако одбранио. Пре тога Томановић из  ТСЦ -а добио 36`жути због фаула над Бјековићем

25` Одмах потом шанса за ТСДЦ за Ђуру Зеца после продора по левом боку

24` Играчи Војводине тражили пенал, после тога Стојковић из Војводине добио жути картон, пре тога везњак Војводине Симић шутирао из казненог простора, ТСЦ изблокирао лопту

21` Томановић шутирао из велике даљине, голман Војводине Симић лако брани

19` Дринчић послао врло незгнодну лопту из корнера, голман ТСЦ Филиповић с доста муке избоксовао лопту

12` После корнера за ТСЦ Марко Петковић шутирао високо преко гола Војводине

11` Неколико минута растрзане игре, ривали су изједначени

6` Зец закачио крампонима по глави голмана Војводине Симића, Зец добио жути картон

3` Одмах на старту брза акција Војводине, неколико додавања, добар шут Вукадиновића десном ногом прва прилика за Новосађане

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Марко Бјековић, Синиша Саничанин, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Дринчић, Момчило Мркаић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић, Вељко Симић, Миљан Вукадиновић

ТСЦ: Ненад Филиповић, Стефан Сантрач, Саша Томановић, Јанко Тумбасевић, Ђуро Зец, Горан Антонић, Филип Бабић, Југ Станојев, Ненад Лукић, Петровић Немања, Марко Петковић