(ВИДЕО) МАЈСТОРИЈА КЛИНЦА ПАРТИЗАНА НА ПРЕСТИЖНОМ ТУРНИРУ: Радосављевић постигао гол за ТВ шпице!

Гол који ће Лазар памтити док је жив.
Youtube Printscreen/AFC Ajax

Кадетска селекција Партизана освојила је друго место на престижном фудбалском турниру Куп будућности у Амстердаму, пошто је након нерешеног резултата против Ајакса и победа над Манчестер ситијем и Андерлехтом у финалу поражена од домаћина 2:1.

У других 20 минута је решено питање победника, пошто је након погодака Џонсона и Стура, Лазар Радосављевић вратио наду београдском тиму. И то на какав начин...

Након једног од прекида лопта се одбила ван казненог простора, а на њу је након пропуштања саиграча налетео поменути играч и постигао праву "лепотицу".

Василије Грбовић је иначе добио награду за најбољег младог играча престижног такмичења са врло необичним форматом од два полувремена по 20 минута са заустављањем времена.

Партизан је иначе тренутно други у Кадетској лиги Србије макар до одигравања свог заосталог меча са Телеоптиком. Звезда има бод више.