Подручна лига ТФС Нови Сад: Тител - Сутјеска (БДП) 2:0 (2:0)

Лидер на табели екипа Титела везала је осми тријумф. А утакмица је била решена у првих 45. минута када су стекли убедљиво вођство од 2:0.

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 500, судија: Д. Кантар (Бачка Паланка), стрелци: Радивојевић у 9. (из пенала), Станојевић у 40. минуту.  Жути картони: Радин, Панић, Јелин (Тител), Вуковић, Вречић, Ери, Јакић, Дринчић, Бајић (Сутјеска).

ТИТЕЛ: Грлић 8, Стојановић 8, Панић 8, Станојевић 8 (Хуцки), Радин 8 (Фехер), Радивојевић 9, Суботин 8, Немеш 8, Мрачајац 8, Јелин 9 (Вучић), Тот 8.

СУТЈЕСКА: Дринчић 6, Тадић 6, Голубовић ), Бајић 6, Беркловић 6 (Голубов), Вуковрат 7, Ери 6, Лопушина 6, Вречић 6 (Дринчић), Маравић 6, Јокић 7, Вуковић 6.

Лидер на табели екипа Титела везала је осми тријумф. А утакмица је била решена у првих 45. минута када су стекли убедљиво вођство од 2:0. Играло се 9. минуту када су гостујући играчи у свом казненом простору срушили Радојевића а судија је показао на казнени ударац. Сигуран је био Радивојевић.

У финишу првог дела сусрета уз помоћ Немеша Станојевић се најбоље снашао у гужви и шаље лопту иза леђа Дринчића. У других 45. минута домаћи су атаковали на гол Сутјеске, имали неколико изгледних прилика, поједини играчи су желели својим атрактивним потезима да ушетају у гол али то нису успели.

Ж. Марковић

Јединство (Г) - Будућност (М) 0:0

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 150. Судија: Ракић (Плавна). Жути картони: М.Тепић (Јединство), Копања и Кнежевић (Будућност).

ЈЕДИНСТВО: Војводић -, Кезија 6, Топић 7, М. Тепић 7, Гаyић 7, Малиновић 7, Секулић 5, Козомора 6,(Зорић), Савић 5, (Кнежевић 7), Димић 6, Ковачевић 5, (Р.Тепић 5)

БУДУЋНОСТ: Лугоња 7, Кајтез 7, Јевтић 7, Стакић 6, Копања 7, Мишковић 7, (Вигњевић), Срдић 7, Кнежевић 6, Љ.Буквић 6, (Марић 6), М.Буквић 6, (Антонић 6), Шатара 6.

Узалудан је био труд фудбалера Јединства који су свих 90 минута опседали гол добро организованих Младеновчана. Понавља се стара бољка, а неефикасност нападача Госпођинчана озбиљно забрињава новог тренера Тибора Ковача, који ће бити принуђен да пронађе модел да стигне до ефикасности. Оно што су промашили Савић, Секулић, Козомора, Кнежевић и Р. Тепић ретко се виђа на фудбалским теренима.

З. Сиришки

Тврђава - Младост (БП) 0:3(0:2)

БАЧ: Стадион Тврђаве, гледалаца око 100, судија Илић (Гајдобра),стрелци Кања у 12. Рупар у 15. Миленковић у 89 минуту. Жути картони: Вучковић (Тврђава),Рупар и Фабри (Младост)

ТВРЂАВА: Вучковић, Девић, Рајковић, Милићевић, Андрић, Шећеров, Шомоши (Ђенадија), Дорошки,  Јурчевић, Влајић, Мандић.

МЛАДОСТ: Лења, Мијин, Рупар, Бабјак, Кања, Кајтез, Торбица, Павлис, Северињи (Миленковић), Фабри, Јакуш .

Гости су преко Кање и Рупара обезбедили сигурну предност, а да до тада нису ни прешли на половину терена који припада домаћину.У 48. минуту након корнера судија Илић није показао на казнени ударац пошто је Мијин оборио Влајића. У 50.  минуту срушен је Милићевић, судија Илић показао је на пенал који је извео капитен Тврђаве Влајић. Гголман гостију Лења прочитао намеру Влајића и ухватио живу лопту. Тврђава је имала још две прилике, а најбољу је пропустио Јурчевић у 70 минуту. Гости су оостигли трећи погодак преко резервисте Миленковића.

М. По.

Стари град – Хајдук 0:1 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 80, судија Малетин (Савино Село),стрелац Радановић у 69. минуту. Жути картони: Ђурковић и Карпов (Стари град).

СТАРИ ГРАД: Ђурковић 6, Вулић 7, Ђурић 6 (Стевановић -), Воргучић 6, Ступар 6, Карпов 6 (Кнежевић -), Миладиновић 6, Лончаревић 6, Сердар 6, Којић 6.

ХАЈДУК: Д. Богуновић 7, Танасић 6, Бојовић 6, Миљановић 6, Анђић 6, Калајџић 6, С. Богуновић 6 (Митровић -), Бубања 6, Максимовић – (Лепар 6), Радановић 7 (Копра -), Шарић 6.

У петом минуту гости су пропустили прилику да дођу у вођство. Након исправно досуђеног пенала, голман Ђурковић је одбранио шут са беле тачке Милошу Радановићу. Гол одлуке постигнут је у 69. минуту, Радановић је ударцем са шест – седам метара погодио леви горњи угао гола голмана Ђурковића.