Без победника на мечу Вождовца и Чукаричког, ТСЦ у гостима победио Нови Пазар

БЕОГРАД: Фудбалери Вождовца и Чукаричког одиграли су вечерас без победника, 1:1 у мечу 36. кола Суперлиге Србије.
superliga

Чукарички је повео голом Стефана Томовића у 12. минуту. Вождовац је изједначио поготком Данила Теодоровића у 90. минуту. Чукарички је меч завршио са фудбалером мање, пошто је у 80. минуту искључен Самбу Сисоко.

ТСЦ је у гостима победио Нови Пазар 4:1. Голове за екипу из Бачке Тополе постигли су Немања Петровић у 53, Аранђел Стојковић у 57, Петар Ратков у 67. и Стефан Вукић у 78. минуту. Једини погодак за Нови Пазар дао је Бојица Никчевић у 89. минуту из пенала.

Војводина и Партизан играли су раније вечерас без победника, 2:2, док је меч између Радничког и Црвене звезде у Крагујевцу јуче завршен резултатом 1:1.

Прво место на табели плеј-офа СЛС држи Црвена звезда са 96 бодова, ТСЦ има 74, а Чукарички је трећи са 72. Партизан је четврти са 68, док Војводина на петом месту има 62. бода.

У последњем колу плеј-офа СЛС наредног викенда играће: Црвена звезда - Нови Пазар, ТСЦ - Војводина, Чукарички - Раднички (КГ) и Партизан - Вождовац.