ФК Партизан поражен од Слована

Фудбалери Партизана поражени су од чешког Слована из Либереца на припремној утакмици у Лимасолу са 2:1 (1:0).
Partizan-Slovan/Jutjub

Ово је био други тест меч на припремама и београдски клуб је показао да тренутно има проблем са реализацијом али и да без Стојковића одбрана постаје рањива.

Партизан је постигао гол, преко Тавамбе у 88. минуту када га је проиграо Јанковић после продора по десној страни а одличне акције целог тима.

Партизан – Слован Либерец 1:2 (0:1)

ЛИМАСОЛ: Стадион: Аyиос Тyхонас, судија: Јиржи Хоудек, стрелци: Тавамба у 88. минуту (Партизан), Кербр у 6. и Граицијар у 77. минуту (Слован), жути картони: Тошић, Марковић, Ивановић, Јанковић.

ПАРТИЗАН: Јовичић, Вулићевић, Марковић, Митровић, Антонов, Вакулко, Јевтовић, Тошић, Јанковић, Ивановић, Јовановић Ђорђе.

СЛОВАН: Хладки – Микула, Вуклишевић, Качараба, Кербр – Дорлеy, Фолпрехт, Визнер, Волтр – Поточни, Пулкраб.