ОЛ Ириг, Инђија-Стара Пазова: Ребић намерно у своју мрежу!

Одлична утакмица.Домаћини изненадили фаворита и водили су све до 54. минута.
fudbal

Слога (К) - Дунав 1:3 (0:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Мудрог (Нови Карловци). Стрелци: А. Попадић у 29. за Слогу, Тепшић у 54. и 90. и Немања Ребић у 76. минуту (аутогол) за Дунав. Жути картон: Дучић, Д. Попадић, Јанковић (Слога), Медић, Станчић (Дунав).

СЛОГА: Катић, Јанковић, Тарбук, Ј. Ђорђевић, Дучић, Беадер, Кизић, Д. Попадић, А. Попадић, Николић, Немања Ребић.

ДУНАВ: Тарбук, Кованић, Маринковић (Огар), Јовановић, Бугарин, Тепшић, Медић, Радуловић, Попадић, Станчић, Мрђа.

Тада су гости успели да поравнају. А вођстрво гостима је донео Немања Ребић револтиран на своје саиграче што му не додају, он је узео лопту,  и погодио сопствену мрежу. Лопта је улетела испод саме пречке.

Б. Вујаклија

27. октобар - Планинац 3:0 (1:0)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 100, судија Ђаниш (Нови Карловци).Стрелци: Бузаш у 15, Д. Радојчић у 50. и Греч у 60. минуту. Жути картони: Шабић, С. Ћирић, Илић (Планинац).

27. ОКТОБАР: Јовичић 7, Марковић 7, К. Бирињи 7 (Георгијевић 7), В. Радојчић 7, Мадацки 7, Греч 8, Вујевић 7, Бузаш 7 (Б. Бирињи 7), Гемери 7, Д. Радојчић 8 (И. Бирињи 7), Божић 7 (Јовић 7, Михајлик 7).

ПЛАНИНАЦ: С. Ћирић 6, Живанчевић 6, Илић 6, Петровић 6, Степанов 6, Поповић 6, Шабић 6, Басара 6, Жугић 6, М. Ћирић 6, И. Ћирић 6.

У Шатринцима је одиграна одлична утакмица. Домаћини су у потпуности надиграли фаворизоване госте из Ривице. Виђена су и два гола из велике даљине.Д. Радојчић је затресао гостујућу мрежу из шута са око 30 метара, а Греч је то исто учинио из слободног ударца с 35 метара.

Ј. Јухас

Војводина - Слога (М) 3:2 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 80, судија Радић (Ириг). Стрелац: Ристић у 13. и 52. и Н. Еркановић у 43. за Војводину, а Вокић у 60. 67. минуту за Слогу. Жуту картони: Суботин (Војводина), Радошевић, Миленковић (Слога).

ВОЈВОДИНА: Лекић, Поткоњак, Костић, Лимановић, Ристић, Суботин, Аврамовић, Н. Еркановић, Бевц, Таглиавиа, Игњац.

СЛОГА: Станковић, Ковачевић, Андрић, Детелин, Новаковић, Лончар, Кусић, Миленковић, Савић, Вокић,  Живанчевић (Радошевић).

Заслужена победа Нерадинаца. Мада, могли су и гости да славе и неби било незаслужено.

З. Давидовски

Цар Урош - Борац (Ј)  5:1 (3:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Белић (Ириг).Стрелци: Јуришић у 12. и 34, Паповић у 20. и 75. и Јордановски у 80. за Цар Урош, Димитријевић у 16. минуту за Борац.

ЦАР УРОШ: Губрански, Љ. Бојић, Ракита (Познан), Поповић, Јањуш, Јуришић, Кресојевић (Утвић), Паповић, Младеновић, Гостовић, Грујић.

БОРАЦ: Горановић, Бобић, Пиљевић, Димитријевић, Бомештар, Срјемац, Јеж (Лазаревић), Поповић (Прица), Радуловић, Купрешанин, Вујчић.

Била је то веома квалитетна игра домаћих играча. Постигли су пет голова, а да су мало били прецизнији могли су најмање још толико.

Љ. Бојић

Резултати:

ЈАЗАК: Цар Урош - Борац (Ј) 5:1, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Дунав 1:3, ЈАРКОВЦИ: Борац - 27.октобар, 0:3, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Слога (М) 1:0.