Реми у дербију на Карађорђу, Војводина-Чукарички 2:2

На стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду завршена утакмица 2. кола Суперлиге Србије Војводина-Чукарички, гости водили голом Шапића у 40. минуту, Езе у 54. минуту повећао вођство Чукаричког, у 56. минуту Човић даје гол за Војводину, Саничанин изједначује у 57. минуту
fk vojvodina  - rad jgrlic

95` Крај занимљивог дербија у Новом Саду, Чукарички бољи у првом делу утакмице, Војводина доминантна у другом полувремену

92` Корнер за Војводину, било је опасно, Дринчић је центрирао на прву стативу

85` Ракоњац мења Кајевића у Чукаричком

83`Бралић из Војводине добио жути због фаула над Бирманчевићем

82` Стојковић из Војводине добро шутира из даљине, Петровић из Чукаричког брани

76` Андрић одлично центрира, Гемовић полуволејом хвата лопту која лети мало изнад пречке гола Чукаричког

73` Брза акција Војводине, одличан продор Вукадиновића и центаршут, одбрана Чукаричког за пола корака бржа од Бојића

72` Човић из Војводине добио жути картон

70` Војводина је изузетно убрзала ритам игре у другом полувремену, нови играчи унели су енергију и жестину

64` Војводина са два експрес-гола разбила игру Чукаричког, сада новосадски црвено-бели доминирају

60` Ђорђевић мења Савића у Чукаричком

57` Саничанин изједначује изванредним шутем из окрета на 2:2

56` Човић погађа за Војводину сада је 1:2

54` Езе је серијом дриблинга улетео у казнени простор Војводије и из близине погодио за 2.0 за Чукарички, али делује да је у једном тренутку играо руком.

49` Два узастопна корнера за Чукарички, па контра Војводине, Бирманчевић добија жути картон због фаула над Човићем

47` Добар шут Бојића из Војводине, Петровић из Чукаричког брани

46` Кренуло друго полувреме, три измене у Војводини, ушли Стојковић, Гемовић и Вукадиновић, у Чукаричком Ћирковић нови играч

45` И Савић из Чукаричког добио жути због фаула над голманом Војводине Симићем. Крај првог полувремена

45`Пушкарић из Чукаричког добио жути картон због фаула

40` Корнер за Чукарички, на центаршут натрчава Шапић и закуцава лопту у мрежу, 1:0 за Чукарички

37` Саничанин у Војводини мења Максимовића, који се повредио

36` Чукарички доминира у овом делу првог полувремена

33` Изванредна интервенција голмана Војводине Симића, изузетним рефлексом одбранио је шут из казненог простора играча Чукаричког Бирманчевића

29` Бирманчевић јако шутнуо са двадесетак метара после добре акције Чукаричког, лопта отишла неколико метара изнад гола

25` Први корнер за Војводину, центрира Дринчић одбрана Чукаричког рашчишћава

21` Гужва у казненом Војводине после корнера, голман Симић интервенише, Езе шутира поред гола

16` Чукарички за сада игра врло "високо", одбрану почињу дубоко на половини Војводине

13` Прва фудбалска акција, Езе из Чукаричког продро по десној страни, шутирао, лопта је ишла поред гола, али је Голман Војводине Симић ефектно покупио

9` У тиму Војводине је и повратник Новица Максимовић

6` Уводни минути протичу у растрзаној игри, уобичајеној за почетак фудбалских мечева

Војводина: Никола Симић, Младен Деветак, Новица Максимовић, Немања Човбић, Дејсан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Момчило Мркаић, Петар Бојић, Славко Бралић

Чукарички: Ђорђе Петровић, Марко Доцић, Миладин Стевановић, Димитрије Каменовић, Асмир Кајевић, Дарко Пушкарић, Милан Савић, Стефан Шапић, Ибрахим Ндиаје, Вељко Бирманчевић, Винсент Езе