ОВАЈ ПРОИЗВОД СЕ ХИТНО ПОВЛАЧИ СА СРПСКОГ ТРЖИШТА Лидл Србија упозорава купце да га не користе
Лидл Србија КД обавештава потрошаче о повлачењу производа са тржишта Србије.
Компанија Лидл Србија КД обавештава потрошаче да је произвођач Kompernass Handelsgesellschaft GmbH јавно опозвао производ "Аку брисач подова" марке "Силверцрест" са бројем производа ИАН 489178_2407.
Како наводе, број производа се може видети на плочици, на полеђини истог.
"Због грешке у производњи, произвођач не може искључити могућност опасности од пожара за одређене уређаје са поменутим бројем производа. Стога, Kompernass Handelsgesellschaft GmbH обавештава потрошаче да обрате пажњу на повлачење и престану са коришћењем овог производа", наведено је у саопштењу.
Поменути производ је у Лидл продавнице у Србији продаван од 9.6.2025. године, а потрошачи могу производ вратити у било коју Лидл продавницу. Поврат новца ће бити извршен и без достављеног рачуна.
Повлачење од стране произвођача Kompernass Handelsgesellschaft GmbH се односи само на производ "Аку брисач подова" марке "Силверцрест" са бројем производа ИАН 489178_2407.
Обавештење се не односи на друге Лидл производе, као ни на остале производе произвођача Kompernass Handelsgesellschaft GmbH.
"Произвођач Kompernass Handelsgesellschaft GmbH и компанија Лидл Србија КД се извињавају због настале непријатности и захваљују се на разумевању", додају.