”Мачак Миша у земљи слаткиша” и водена забава обележили још један дан Дечијег забавног лета у Жабљу
У оквиру манифестације Дечије забавно лето 2025. у Жабљу је синоћ одржана представа „Мачак Миша у земљи слаткиша“, која је одушевила најмлађе. Kако кажу, било је забавно и смешно, а деца су са осмехом пратила авантуре слатких другара.
Након представе уследила је права летња освежавајућа авантура, водени аниматори су разиграли малишане кроз игре са водом, прскање и скакање, што је изазвало громогласан смех код свих присутних.
За све посетиоце припремљени су сокићи и лимунада, а малишани су могли да се засладе бомбонама које су додатно улепшале поподне.
Данас у 19 часова, децу очекује нови спектакл, представа „Спајдермен и Скај“, наступ плесне групе М Стyле Данце и забавни шоу Магиц Бимбо.
Туристичка организација општине Жабаљ и Општина Жабаљ позивају све малишане и њихове родитеље да дођу и проведу још једно вече пуно игре, смеха и радости.
Текст и фото: С. Кнежевић