ТОКОМ ЕГЗИТА ИЗМЕЊЕН РЕЖИМ САОБРАЋАЈА АУТОБУСА На сремску страну преко Жежељевог моста
У време одржавања фестивала Егзит биће измењене трасе аутобуских линија 3, 3А, 9, 9А, 60, 61, 62, 63, 64 и 69 због затварања Варадинског моста и Београдске улице.
Од 10. до 13. јула од 17 до 8 часова наредног дана, као и 14. јула до 8 сати, аутобуси 3, 3А, 9, 9А, 60, 61, 62, 63 и 64 из Новог Сада ићи ће Булеваром Михајла Пупина, преко Трга незнаног јунака, Београдским кејом, улицама Марка Миљанова и Венизелисовом, преко друмско-железничког моста и Рељковићеве улице до Прерадовићеве, где настављају редовном трасом кретања. У супротном смеру, из Петроварадина, аутобуси ће до раскрснице Прерадовићеве и Рељковићеве возити уобичајеном трасом, а потом Рељковићевом улицом, друмско-железничким мостом, Венизелисовом улицом до Београдског кеја, Тргом незнаног јунака до Булевара Михајла Пупина, одакле се укључују у редовну трасу. На измењеном делу трасе користиће привремена стајалишта у Рељковићевој улици испред кућних бројева 39 и 42а, а у Прерадовићевој улици наспрам броја 47.
Аутобуси на линији 69 из Новог Сада саобраћаће Булеваром Михајла Пупина, Тргом незнаног јунака, Београдским кејом, Улицом Марка Миљанова, Венизелисовом, преко друмско-железничког моста и Рељковићевом до Прерадовићеве улице, а одатле Улицом Дунавске дивизије, где се враћају на редовну трасу. У повратку из Петроварадина ићи ће истом трасом, при чему ће на измењеној деоници стајати у Рељковићевој улици испред бројева 39 и 42а, као и на два привремена стајалишта у Улици Дунавске дивизије - Прерадовићева.