broken clouds
32°C
14.07.2025.
Нови Сад
eur
117.1666
usd
100.3139
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

(ФОТО) ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈЛЕПШЕ ТЕРАСЕ И ДВОРИШТА У ЗРЕЊАНИНУ Избрани победници, добили вредне новчане награде

14.07.2025. 12:15 12:25
Пише:
Извор:
Дневник
зрењанин
Фото: Град Зрењанин/Илустрација

Град Зрењанин и ЈКП “Чистоћа и зеленило” Зрењанин и ове године расписали су конкурс за избор најлепшег дворишта и терасе - „Зелени изазов 2025. године - најлепше двориште и тераса у настајању, јер лепота града почиње у твом дому”.

Тим поводом, данас су у Градској башти уручене награде најуспешнијима, а догађају је присуствовала и помоћница градоначелника Марија Дамјановић.

Циљ конкурса био је пружање подршке свим суграђанима који својим трудом и посвећеношћу доприносе стварању лепшег, зеленијег и пријатнијег окружења за живот.

Град Зрењанин трећи пут је расписао јавни позив тог типа, а ове године, како је речено, концепт је мало измењен будући да акценат није био на савршеним, професионално обликованим двориштима и терасама, већ на зеленим оазама у којима се препознају труд, сјајна идеја и потенцијал.

У категорији Најлепше двориште прва награда - садни материјал у вредности од 25.000 динара у Расаднику ЈКП “Чистоћа и зеленило” Зрењанин,  припала је Љиљани Цицварин Вукобрат, друга награда - садни материјал у вредности од 15.000 динара у Расаднику додељена је Душици Пиперски, док је трећенаграђена Гордана Вујанић којој је додељен садни материјал у вредности од 10.000 динара.

dvorište
Фото: Grad Zrenjanin

У категорији Најлепша тераса, прва награда - собне биљке у вредности од 25.000 динара у цвећари "Јасмин" додељена је Ани Маркоски, друга награда - собне биљке у вредности од 15.000 динара припала је Бојани Надлачки, док је трећа награда - собне биљке у вредности од 10.000 динара у цвећари "Јасмин" уручена Лиубов Лакунини.

 

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар