overcast clouds
23°C
16.07.2025.
Нови Сад
eur
117.1727
usd
100.3449
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

"УДАРИЛИ СУ ТАМО ГДЕ НИСУ СМЕЛИ, НА ПОРОДИЦУ И ДЕЦУ, ЦРТАЈУ МУ МЕТУ НА ЧЕЛУ" Министарка Месаровић брутално одговорила блокадерима који нападају Милоша Вучевића "Срам вас било, олоши и кукавице"

15.07.2025. 17:04 17:17
Пише:
Извор:
Дневник
адријана
Фото: принтскрин инстаграм/ mesarovicadrijana

Потпредседница Владе и министарка привреде Адријана Месаровић оштро је осудила нападе блокадера на лик и дело лидера напредњака Милоша Вучевића и његову породицу.

-Срам вас било олоши и кукавице! Претите једном политичару, једном од најбољих и најпоштенијих политичара које је Србија икад имала, и његовој деци и породици само зато што се са њим политички не слажете, што не можете да га победите па му цртате мету на чело. Кукавички се кријете иза неких летака и лажних профила са којих позивате на незапамћени линч нашег председника СНС-а Милоша Вучевића. Да ли је то демократија за коју се наводно борите? Не, није! То је чист фашизам! Претње и манипулација по најгорим Гебелсовим методама са ваших тајкунско-блокадерских медија - написала је Месаровић на Инстаграму.

Месаровић је навела да су блокадери ударили тамо где нисте смели, на децу и породицу политичких неистомишљеника. 

-Ово је доказ нацистичке и фашистичке политике блокадерких насилника и њихових опозиционих и тајкунских мецена. Апелујем на надлежне да се открије и сваки до једног процесуира јер угрожавају безбедност и живот нашег председника СНС-а Милоша Вучевића и његове породице. Овим језивим нападима само доказују да су им пукли сви досадашњи покварени планови рушења државе и изазивања обојене револуције, и да више не знају шта ће па покушавају да изазову крвопролиће - истакла је Месаровић и додала да ће се још снажније борити за пристојну Србију.

-Они који нападају наше породице и нашу децу никада неће победити! Пристојна и нормална Србија је уз нашег председника Српске напредне странке Милоша Вучевића! То што је он урадио као градоначелник Новог Сада, као премијер Србије и лидер СНС, ти опскурни ликови, блокадери насилници, никада неће моћи да омаловаже и избришу, а то их највише и боли- никада неће моћи да победе Српску напредну странку! Председниче Српске напредне странке, уз Вас и Вашу породицу смо свим срцем и свом снагом! Хвала Вам што стојички и уздигнуте главе трпите овакве ударе и нападе на Вашу породицу и настављате да се неисцрпно борите за даљи раст и напредак наше отаџбине Србије и бољи живот свих њених грађана! Победиће Србија - написала је Месаровић. 

 

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар